Odadan Kaçış aktivitesini 16 Mart 2017 Perşembe günü Anadolu Grubu ekibi ile birlikte gerçekleştirdik. İstanbul’da bir araya geldiğimiz Anadolu Grubu ekibi toplantısını gerçekleştiriyordu. M3 Works ekibi alana gelip hazırlıklarına başladı. Oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen Anadolu Grubu ekibi bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan katılımcılar bir an önce Odadan Kaçış aktivitesine başlamak istiyordu.

Sunucumuz alana gelip öncelikle kısa bir bilgi sundu. Oyunun içeriği hakkında bilgi sahibi olan Anadolu Grubu ekibi odalara alındı. Odalara kilitlenen takımlar ilk anda ne yapacaklarını bilemedi. Kendilerine ait mektubu bulan katılımcılar nasıl hareket etmeleri gerektiğini kavradı.

En önemli kuralın birlikte hareket etmek olduğu Odadan Kaçış aktivitesinde heyecan bir kez olsun azalmadı. İçeride bir saat kalma hakkı bulunan takımlar bir an önce odadan çıkmak istiyordu. Takım olmayı başarabilen ve koordineli hareket eden takımın ilk olarak odadan çıkacağını fark eden takımlar aynı zamanda birbirini tanıma fırsatı da buldu.

Görevleri tamamlamak ve şifreleri çözebilmek için takım olmaları gerektiğini fark eden katılımcılar için oldukça öğretici bir aktivite gerçekleşiyordu. Aynı zamanda oldukça eğlenen katılımcılar unutulmaz anlar yaşıyordu.

Takım olmayı ve birlikte hareket etmeyi öğrenen Anadolu Grubu ekibi sona yaklaşıyordu. Zorlandıkları anlarda ipucu haklarını kullanan takımlar süre dolmadan odadan çıkmak istiyordu. Odalardaki kameralar yardımıyla hangi aşamada oldukları gözlemlenen takımlar teker teker odadan çıkmaya başladı. Odadan çıkan her takıma ödülleri verildi. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Anadolu Grubu ekibi oldukça mutlu görünüyordu.

Yer: Radisson Hotel / İstanbul
Tarih: 16/03/2017

Anadolu Grubu Red Room Escape Anadolu Grubu Red Room Escape Anadolu Grubu Red Room Escape Anadolu Grubu Red Room Escape