M3 Works ekibi olarak EreTeam ekibi ile Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. EreTeam ekibi Logo Tablosu aktivitesinden büyük keyif aldı. Hazırlıklarının tamamlanmasıyla etkinlik alanına gelen katılımcılar aktiviteye hızlı bir şekilde başladılar.

12 Ekim 2019 Cumartesi günü İstanbul’da bir otelde, 60 kişilik EreTeam ekibi için Logo Tablosu etkinliği gerçekleştirdik. İlk olarak masaların üzerinde bulunan malzemelerle çizimlerine başlayan katılımcılar takım olmayı yeniden keşfetti. Takım içi iletişimin en üst düzeye çıktığı EreTeam ekibinde katılımcılar aynı zaman da oldukça eğlenceli bir aktivite de gerçekleştiriyordu. Öğretici olmasının yanı sıra oldukça eğlenceli de olan Logo Tablosu’nda katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçirdi. Kendi parçalarını tamamlayan katılımcılar bir süre sonra diğer takımlarla da iletişim kurmak zorunda olduklarını fark etti. Kendilerine düşen parçayı en iyi şekilde tamamlayan takımlar daha sonra bütünü oluşturabilmek için uyumlu olmaları gerektiğini anladı. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden EreTeam ekibi takım olmanın önemini ve koordineli hareket etmenin önemini kavradı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar için bütünün nasıl olduğu merak konusuydu. Çizimlerini tamamlayan katılımcılar için ikinci aşamaya geçildi. Sırada boyama aşaması vardı. Yine de çalışmalarına hiç ara vermeyen katılımcılar aynı hızda Logo Tablosu aktivitesine devam ediyordu. Takım çalışmasının en iyi örneklerinden birinin gerçekleştiği Logo Tablosu’nda artık sona gelindi. Böylece takım olmanın ve birlikte hareket etmenin öneminin kavrandığı Logo Tablosu’nda unutulmaz dakikalar yaşandı. Takımların çizimleri tamamlayıp ardından boyamayı bitirmesiyle birlikte sona gelindi. Artık sırada parçaları birleştirme kısmı vardı. Heyecanın doruk noktaya ulaştığı Logo Tablosu’nda geri sayımla birlikte tablo açıldı. Ortaya çıkan görüntü herkes tarafından çok beğenilmişti. Her takım kendine düşen parçayı oldukça iyi bir şekilde birleştirmişti.

M3 Works olarak EreTeam çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Logo Tablosu etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyede devam etti. Katılımcılar takım içi ve diğer takımlarla uyumu oldukça ilerletmiş ve takım olmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

Yer: İstanbul

Tarih: 12 Ekim 2019