M3 Works’un daha önce BASF çalışanlarının motivasyonlarını arttırmak ve iş stresinden bir nebzede olsa uzaklaştırmak için düzenlediği Parfüm Atölyesi etkinliği bu defa yerini heyecan ve takım çalışması ruhuna bırakan yeni bir etkinlik Define Avı aktivitesi ile gerçekleştirildi. 28 yerli-yabancı BASF çalışanı için İstanbul’un gözden uzak ve bir o kadar da elit güzelliğe sahip olan Göktürk’te yer alan Kemer Golf & Country Club tercih edildi. BASF çalışanlarının yoğun iş temposunda nefes alarak keyifli anlar yaşatılması ve takım çalışması ruhunu güçlendirmek için gerçekleştirilen Define Avı 28 katılımcıya son derece keyifli anlar yaşattı.

Yoğun geçen bir iş toplantısının bitiminde motivasyon aktivitesi ve takım çalışması olarak gerçekleştirilen Define Avı etkinliği  Kemer Golf & Country Club da müthiş bir ambians ve sukunetin içinde enerji dolu ve keyifli bir şekilde oynandı. Üst düzey yöneticilerin de yer aldığı Define Avı verilen görevlerin tamamlandığı anlarda keyifli rengarenk anlara şahit oldu. M3 koordinatörleri ile 3 grup  olarak ormanlık arazi ve golf merkezi içinde yarışan ekipler ilk etapta bireysel olarak fikir yürütseler de 2. Etaptan sonra takım çalışması ile gelecek başarının farkındalığı ile hep birlikte hareket ettiler. İstanbul’un stresinden uzak bir cennet havasında olan lokasyonda ekipler büyük bir keyif ile Define Avında yarıştılar. Her an birbirleri ile fikir alışverişinde bulunarak verilen Define Avı görevlerini son derece başarıyla tamamlayan takımlar arasından birinci ekibi seçmek oldukça zor oldu. Define Avında verilen süreleri en doğru şekilde kullanan ekiplerden birinciyi belirleyen nokta ise verilen görevlerin ne kadar başarıyla tamamlandığı oldu.

Define Avı’nda gösterilen üstün başarılara rağmen birinci gelemeyen ekipler yaşatılan anların verdiği keyif ve neşeyle lider takımın başarısını hep beraber kutladılar. Define Avı sonunda topluca fotoğraf çekmeyi de ihmal etmeyen ve kendi aralarında şakalaşan BASF katılımcıları aktiviteden oldukça memnundu. Daha önce yaşatılan Parfüm Atölyesi deneyimlerini  ve Define Avı etkinliği hakkında sohbet eden katılımcılar gerçekleştirilen aktivitelerin  iş hayatları üzerindeki olumlu sonuçları hakkında sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Yer: Kemer Golf & Country Club
Tarih: 13/05/2015

BASF Define Avı BASF Define Avı BASF Define Avı BASF Define Avı BASF Define Avı BASF Define Avı BASF Define Avı BASF Define Avı