M3 Works olarak Arvato Bertelsmann için düzenlediğimiz Kokteyl Atölyesi etkinliği eğlenceli dakikalara ev sahipliği yaptı. Uzun yollardan gelen Arvato Bertelsmann çalışanları Kokteyl Atölyesi ile keyifli anlar yaşadı. Katılımcılar alanında profesyonel olan barmenimizle birlikte farklı kokteyller hazırlayarak yeni tatlar keşfettiler.

M3 Works ailesi olarak 23 Temmuz Perşembe akşamı Casa Lavanda Butik Otel’de 7 kişilik Arvato Bertelsmann ekibi ile yaptığımız Kokteyl Atölyesi etkinliği renkli dakikalara ev sahipliği yaptı. Profesyonel barmenimiz eğlenceli bir gösteriyle açılış yaptı. Katılımcılar için hazırlanmış masaya geçen Arvato Bertelsmann ekibi barmenimizin kısa bir bilgilendirme sonrası kokteyllerini yapmaya başladılar. Masada katılımcılarla birlikte kokteyller hazırlayan barmenimiz katılımcıların istekleri doğrultusunda değişik kokteyller yapılmasına yardımcı oldular. Atölye boyunca Arvato Bertelsmann ekibinin birbiriyle olan iletişimi görülmeye değerdi. Kokteyl yapımı sırasında birbirlerine yardımcı olan katılımcılar ekip ruhunu geliştirirken iş birliği içerisinde hazırladıkları kokteylleri birlikte yudumlamanın keyfini çıkardılar. Ellerindeki malzemeleri yaratıcılıklarıyla birleştiren katılımcılar farklı tatlar yaratma konusunda oldukça başarılıydılar. Katılımcılar eğlencenin doruklarına çıkarken takım halinde çalışmanın verdiği mutluluk yüzlerinden okunuyordu.Ekip ruhunun gelişmesine katkı sağlayan etkinlik aynı zamanda katılımcıların motivasyonlarını arttırmada da önemli bir rol oynadı. Takım ruhuyla birlikte uyumlu çalışmayı ve iş birliğini de gerektiren kokteyl yapımı tat ve sunum olarak da katılımcıların yaratıcılıklarıyla daha da renklendi. İş birliği içerisinde takım olarak hazırlanan kokteyller Arvato Bertelsmann çalışanlarının eğlence dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Kurulan masalarda en başarılı kokteyli hazırlamak için yardımlaşarak çalışan katılımcılar eksik malzemeler konusunda da birbirlerine destek oldular. Ellerinde yeterli malzeme kalmayınca diğer takımlardan yardım alan katılımcılar uyumlu ve iş birliği içerisinde takım olarak sistemli çalışmanın nasıl olduğunu bizlere gösterdiler. Önceden birlikte çalışma fırsatı bulamayan kişilerin atölye boyunca birlikte çalışması ekip ruhunu geliştirirken, katılımcıların iletişim becerilerini arttırmada da önemli bir rol oynadı.

Beklentilerin her zaman üstünde olan Kokteyl Atölyesi etkinliği Arvato Bertelsmann çalışanları tarafından takım olmanın tam anlamını yakalamış oldular. Enerjinin hep yüksek olduğu etkinlikte katılımcıların yüzündeki gülümseme yapılan etkinliğin doğru yerlere temas ettiğinin bir göstergesi olmuştur.

Yer: Casa Lavanda Butik Otel / Şile
Tarih: 23/07/2015

Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi Arvato Bertelsmann Kokteyl Atölyesi

YouTube video