M3 Works olarak Arvato Bertelsmann ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Fabrikası atölyesi bir sosyal sorumluluk aktivitesi olarak gerçeklemiştir ve katılımcıların motivasyonunun yüksek seviyede sağlandığı bir aktivite olarak hayata geçmiştir. Arvato Bertelsmann ekibinden katılan 16 katılımcı firma içi motivasyonu ve iletişimini Bisiklet Fabrikası atölyesi ile arttırdılar. Gerçekleşen Bisiklet Fabrikası etkinliği sosyal sorumluluk kapsamında motivasyonun üst düzeyde, keyifli bir hal alırken ekibin de birbirleri arasındaki iletişim bağı güçlenmiş oldu.

24 Temmuz 2015 Cuma günü Arvato Bertelsmann ekibi ile birlikte Casa Lavanda Butik Otel’de yaptığımız Bisiklet Fabrikası 16 kişinin katılımı ile gerçekleşmiştir. Bisiklet Fabrikası etkinliği ile katılımcılar sürekli pekiştirdikleri motivasyon enerjisi ve interaktif bir şekilde gerçekleşen takım ruhu gücünü keyifli bir şekilde yükselttiler.

Katılımcılar kendilerine verilen yönerge kitapçıkları ile demonte şekilde duran bisikletleri keyifli bir şekilde ve takım ruhunun vermiş olduğu sinerji ile bisikletleri birleştirmeye başladılar. Gruplar haline ayrılan Arvato Bertelsmann ekibi Bisiklet Fabrikası‘nda bisikletleri en ince ayrıntılarına kadar birleştirdiler.

Oldukça renkli görüntüler sergileyen Arvato Bertelsmann ekibi birbirleriyle takım ruhu ve motivasyon birliği içerisinde gerçekleştirdikleri Bisiklet Fabrikası etkinliğini başarılı bir şekilde tamamladılar. Gruplara bölünmüş olan Arvato Bertelsmann ekibi demonte haline gelmiş bisikletleri birleştirebilmek için masalardaki materyalleri kullanarak takım ruhu çerçevesinde bisikletleri birleştirdiler. Birleştirme işlemi gerçekleştikten sonra bisikletler ihtiyaç sahibi çocuklara verilmesi için hazırlanmaya başlandı.

Arvato Bertelsmann ekibi ile gerçekleştirilen Bisiklet Fabrikası‘nda bisikletleri birleştiren katılımcılar, bisikletlerin kesin olarak yapıldığını denetledikten sonra bisikletleri test etmeye başladılar ve kullanılmaya hazır hale getirdikten sonra bisikletleri süsleyip ihtiyaç sahibi çocuklara vermek için hazır hale getirdiler. Katılımcılar hazır hale gelmiş bisikletlerle birlikte hediye edilecek öğrencilere renkli kağıtlara mektup yazarak onların daha mutlu olmasını sağladılar.

Katılımcılar kendilerine sunulan kısıtlı zamanda yapılacak Bisiklet Fabrikası etkinliğini hem keyifli bir şekilde tamamladılar aynı zamanda zamanı verimli kullanarak bisikletleri tam anlamıyla hazırlayarak etkinliği tamamladılar. Takım motivasyonunun verdiği güçle Arvato Bertelsmann ekibi bisikletleri kusursuz tamamladılar ve yapmış oldukları bisikletleri öğrencilere vererek onların mutlu olmasında başarılı bir rol oynadılar.

Yer: Casa Lavanda Butik Otel
Tarih: 24/07/2015

Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası Arvato Bertelsmann Bisiklet Fabrikası

YouTube video