Abdi İbrahim çalışanları M3 Works ekibinin düzenlediği Logo Tablosu etkinliği ile takım çalışmasının önemini bir kez daha vurguladılar. Abdi İbrahim Genel Müdürlüğü’nde 2 seans halinde gerçekleştirilen Logo Tablosu etkinliğinde çalışanlar 3-4 kişiden oluşan takımlara bölündüler. İletişimin ve takım ruhunun vurgulandığı ve toplamda 50 katılımcının yer aldığı Logo Tablosu etkinliğinde takımlar rekabeti bir kenara bırakıp iletişim ve iş birliği içerisinde kendilerine verilen görevi en iyi şekilde tamamlamak için ellerinden geleni yaptılar.

Kitapçıklarda verilen direktifler doğrultusunda diğer takımlarla koordinasyon içerisinde olan takımlar tasarlanan logonun en iyi şekilde ortaya çıkması için yardımlaşarak çalıştılar. Kendilerini verilen şablonu tuvallerin üzerine işleyen sonrasında da renklendiren ekipler birbirleriyle kurdukları güçlü iletişim bağı sayesinde üzerlerine düşen görevi son derece başarılı bir şekilde tamamladılar. Her takım büyük tablonun bir parçasını oluştururken keyifli anlar yaşadılar. Rengarenk boyalar, fırçalar ve çeşitli resim malzemeleriyle iş stresinden bir süreliğine olsa da uzaklaşan katılımcıların sergiledikleri performans görülmeye değerdi. Abdi İbrahim çalışanlarının motivasyonu ve güçlü iletişim bağı sayesinde uyumlu bir çalışma atmosferi oluştu. Takımlar birbirleriyle sürekli olarak iletişim halindeydi. Katılımcılar yardımlaşarak ve eksiklik olan yerlerde birbirlerine danışarak mükemmel sonuca ulaşmaya çalıştılar. Etkinlik süresince kuvvetlenen iletişim bağı ve takım ruhu firmanın iç motivasyonuna katkı sağlarken, çalışanlar arasındaki koordinasyona da katkı sağladı.

Yer: Abdi İbrahim Genel Müdürlük / Maslak
Tarih: 26/01/2015

Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu Abdi İbrahim 3 Logo Tablosu

YouTube video