ritmgirls ateş dansçılarıRitmgirls Ateş Dansçıları, perküsyon, dans ve ateşin muhteşem uyumunun gösteriye dönüşmüş halidir. Açık alan etkinliklerinizde, izleyicilere daha önce şahit olmadıkları muazzam bir gösteri sunulur.

Flash Mob

Beklenmedik bir anda, izleyicilerin arasından çıkarak performans gösteren müzisyenler, dansçılar, solistlerle yapacağımız flashmob çalışmaları herkesi şaşırtıp etkinliklerinizi canlandıracak.

flash

atesdans (1) atesdans (2) atesdans (3) atesdans (4) atesdans (5) atesdans (6) atesdans (7) atesdans (8) atesdans (9) atesdans (10)

YouTube video
YouTube video

 

Referans İşler

Siemens

siemens-280-150

Ateşin büyüleyici bir gösteriye dönüğü gösteri katılımcıların nefes kesen bir gösteriyi izlemelerine olanak sağladı. Ateşle dansı ile ortamın ısısı artarken; Capoiera Gösterisi ile gecenin enerjisi yükselti. Sonrasında Free Style gösteri ile katılımcıların keyifli zaman geçirmeleri sağlandı. Katılımcıların sahnedeki gösterisinin etkisiyle dans ederek eğlendiği gösteri sırasında katılımcılar çalışma arkadaşlarıyla olan bağlarını ve firmaya olan aidiyet duygunu güçlendirmiş oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/siemens-m3-works-dans-gosterileri/

Etkinlik Türü
Müzik Grupları
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon