Red Room Escape - Odadan Kaçış

 width=Eğer birlik olmazsanız “işin içinden” hatta bu odadan bile çıkamazsınız!

Son dönemin gözdesi Odadan Kaçış oyunları artık şirketinizde veya toplantı salonunuzda! Özel ekipmanlarımızla belirleyeceğiniz herhangi bir salona, odaya kurulum yapıyor ve şirketinize özel senaryoyla bir saatte çıkmak üzere takımınızı odaya kilitliyoruz!

Kırmızı bir odada takımınızla mahsur kaldınız. Kapı kilitli ve kimse yardım çağrınızı duymuyor. Cep telefonlarınız çekmiyor.

Odadan çıkmak kolay değil. Tek başınıza çıkmanız ise imkansız!

Ekipçe kafa kafaya vermeli ve herkesin iyi özelliklerini kullanarak ipuçlarını bulmalı ve takımınızı kurtarmalısınız.

Katılımcı: Max 10 kişilik
Zaman: 60 dakika
Kazanımlar: İletişim, Liderlik, Takip, Sıradışı Düşünme, Dinleme, Birlikte Çalışma, Hatalardan Ders Alma


redroomescape

20 Senaryo Alternatifimizle Oyun Kuruyoruz

Artık popüler odadan kaçış oyunlarını oynamak için başkalarının mekanlarına gitmeniz gerekmiyor. M3 Works’ün deneyimli ekibi toplantı salonlarınıza, şirketinize oyunları kurup en etkili tasarımları sizler için yapıyor.

New York Üniversitesi’nde Fiziksel Oyun Tasarımı eğitimi alan Oyun Tasarımcı’mız önderliğinde size özel senaryolar üretmek üzere sabırsızlanıyoruz.

Gün içinde verilen diğer eğitimlerin veya şirket değerlerinin uygulandığı özel tasarım takım çalışması oyunlarımızla toplantılarınız unutulmaz olacak.

Örnek senaryolar

  • Şirketinizin değerli bilgileri tehlikede ve çalışanlarınız dışında bunları geri almada kimseye güvenemezsiniz.
  • Geleceğin Liderleri eğitiminde CEO konuşması sırasında kaçırılır. Polis müdahalesine vakit yok! Lider adaylarının kurtarması gerekiyor.
  • Bir takım olarak birlikte kurtulmaya çalışmazsanız zombiler sizi yiyecek… Bu kadar basit!

Referans İşler

Pfizer

pfizer-280-150

M3 Works ekibi olarak 14 Eylül 2015 Pazartesi günü Pfizer ekibi ile birlikte Red Room Escape aktivitesini düzenledik. Çeşme Sheraton’da bir araya geldiğimiz Pfizer ekibi yıllık olağan toplantılarını gerçekleştiriyordu. M3 Works ekibine ayrılan odalar da kuruluma başlayan M3 Asistanları Pfizer ekibi toplantıdan çıkmadan odaları Red Room Escape aktivitesine hazır hale getirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/pfizer-red-room-escape/

Loreal

loreal-280-150

Loreal ekibi ile birlikte 3 Eylül 2015 Perşembe günü Red Room Escape aktivitesini düzenledik. Double Tree Moda’da bir araya geldiğimiz Loreal ekibi Red Room Escape aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında pek bir fikir sahibi olmayan katılımcılar için heyecan yüksekti.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/loreal-red-room-escape/

Anadolu Efes

anadolu-efes-280-150

3 Eylül 2015 Perşembe günü Anadolu Efes ekibi ile birlikte Red Room Escape aktivitesini düzenledik. 3 ayrı takımdan oluşan Anadolu Efes ekibinin ne yapacakları hakkında hiçbir fikri yoktu. Akış düzeni içinde toplantılarını gerçekleştiren çalışanlar sunucumuzun alana gelmesiyle birlikte oldukça şaşırdı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/anadolu-efes-red-room-escape/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
5dk. - 60dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Liderlik
Takım çalışması