Mobil Orkestra & Bando

karikatur resimBu performansta küçük (3 perküsyon ve 1 adet saksafon/klarnet gibi üflemeli) ve büyük (55 kişiye kadar) hareketli grup alanda serbestçe hareket ederekgünboyu ortamı canlandırıcı performanslar sunar. Çok geniş bir repertuara sahip olan Mobil günümüz popüler parçalarından,halay-kasap havası-damat havası-kolbası gibi oyun parçalarına, jazzyjam’lerden marşlara kadar geniş yelpazeli parçalarla etkinlik alanınızı karnaval havasına büründürür.

Referans İşler

Tekfen

tekfen-280-150

Tekfen ekibinin yılbaşı partisinde gerçekleştirdiğimiz Mobil Orkestra gösterisi katılımcıların ilgi odağı oldu. Parti süresince aralıksız gösteri sergileyen ekibimiz oldukça renkli görüntülere imza attı. Kalabalık olan orkestramızda her türden müzik çalındı. Katılımcıların eğlenerek zaman geçirdiği etkinlikten geriye keyifli anlar hafızalara kazındı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/tekfen-mobil-orkestra-2/

 

Forum İstanbul

forumist-280-150

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda Forum İstanbul için gerçekleştirdiğimiz Mobil Orkestra gösterisi katılımcıların ilgi odağı oldu. Noel baba kostümlü Mobil Orkestra ekibimiz 3 gün süren fuarda aralıklarla gösteri sergileyerek oldukça renkli görüntülere imza attı. Kalabalık olan orkestramızda her türden müzik çalındı. Katılımcıların eğlenerek zaman geçirdiği etkinlikten geriye keyifli anlar hafızalara kazındı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/forum-istanbul-mobil-orkestra-2/

 

Coca Cola

cocacola-280-150

Sevilen içecek firmalarının başında gelen Coca Cola’nın çalışanları, M3 Works Mobil Orkestrası eşliğinde keyifli anlar yaşadı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/coca-cola-mobil-orkestra/

Etkinlik Türü
Müzik Grupları
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon
Yüksek Enerji