karikatur resimBu performansta küçük (3 perküsyon ve 1 adet saksafon/klarnet gibi üflemeli) ve büyük (55 kişiye kadar) hareketli grup alanda serbestçe hareket ederekgünboyu ortamı canlandırıcı performanslar sunar. Çok geniş bir repertuara sahip olan Mobil günümüz popüler parçalarından,halay-kasap havası-damat havası-kolbası gibi oyun parçalarına, jazzyjam’lerden marşlara kadar geniş yelpazeli parçalarla etkinlik alanınızı karnaval havasına büründürür.

YouTube video

Referans İşler

Pfizer

Pfizer ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik. Pfizer ekibi ile İstanbul’da bir araya geldiğimiz katılımcıları yoğun tempodan, düşük enerjiden kurtarmak için gün içerisinde birkaç setten oluşan Mobil Orkestra ekibi sahne aldı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/pfizer-mobil-orkestra/

Autoliv

M3 Works ekibi olarak Autoliv çalışanları için 3 farklı fabrikada aynı anda Mobil Orkestra gösterisi gerçekleştirdik. Çalışanların mesaiye başlamadan önce enerjilerini yükseltmek ve keyiflerini yerine getirmek için Mobil Orkestra gösterisi gerçekleştirildi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/autoliv-mobil-orkestra/

Decathlon

Decathlon ekibi ile birlikte günü oldukça keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik. Decathlon ekibi Mobil Orkestra aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. Kocaeli’nde bir araya geldiğimiz katılımcılar Decathlon mağazasına grip alışverişlerini yaparken, onları neşelendirmek amaçlı Mobil Orkestra ekibi ortaya çıktı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/decathlon-mobil-orkestra/

Etkinlik Türü
Müzik Grupları
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon
Yüksek Enerji