Decathlon ekibi ile birlikte 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü oldukça keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik. Decathlon ekibi Mobil Orkestra aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. Kocaeli’nde bir araya geldiğimiz katılımcılar Decathlon mağazasına grip alışverişlerini yaparken, onları neşelendirmek amaçlı Mobil Orkestra ekibi ortaya çıktı.

Bando ekibi geçmişten günümüze birbirinden keyifli şarkıları sırasıyla çalıyordu. Katılımcıların doyasıya eğlendiği Mobil Orkestra etkinliğinde heyecan bir olsun azalmadı. Alışverişe gelen misafirler oldukça keyifli bir Mobil Orkestra etkinliği gerçekleştiriyordu. 4 kişiden oluşan Mobil Orkestra ekibi 1 üflemeli 3 vurmalı çalgıdan oluşuyordu. Birbirleriyle oldukça koordineli ve takım halinde hareket eden Mobil Orkestra ekibi keyifleri iki kat arttırmıştı. Mobil Orkestra ekibinin uyumu ve takım halinde oluşu katılımcılara da yansımıştı. Hep birlikte hareket ederek birbirinden keyifli zaman geçiren katılımcılar eğlenceli dakikalar yaşadı. Mobil Orkestra ekibi uzun yıllardan beri birlikte çalışan ve oldukça uyumlu hareket eden bir ekipti. Yapısı gereği birbirlerinden bağımsız hareket etmeyen ve oldukça uyumlu davranan Mobil Orkestra ekibi katılımcılarında bu durumu fark etmesini sağladı. Takım halinde ve bütün olarak şarkılara eşlik eden katılımcılar keyifli zaman geçiriyordu. Bunun yanı sıra sabah saatlerinde çalışmaya başlamadan önce Mobil Orkestra etkinliğine katılmış olmak misafirlerin günlerinin güzel geçmesinin önünü açtı. Çalan şarkılara hep birlikte eşlik eden ve ritim tutan katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçirdi.

Birbirinden keyifli anların yaşandığı Mobil Orkestra etkinliğinden yavaş yavaş sona geliniyordu. Gösterinin sonuna gelindiğinde katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Bir günde 4 seans sahne alan ekip gün boyunca Decathlon mağazasına gelen misafirlere keyifli anlar yaşattı. Bol bol fotoğraf ve video da çekmeyi ihmal etmeyen Decathlon misafirleri bu anları ölümsüz kıldı.

Yer: Kocaeli
Tarih: 13/05/2018

Decathlon Mobil Orkestra Decathlon Mobil Orkestra Decathlon Mobil Orkestra Decathlon Mobil Orkestra