marble runMisketler yollarınızda iletişim kanallarınızı, lojistik gücünüzü sınıyor!

YouTube video

Belirtilen başlangıç ve bitiş noktasına ulaşımı sağlamak için sınırlı ekipmanlarınız var. Yolcularınız yani misketleriniz bir noktadan diğerine zarar görmeden ve konforlu bir şekilde ulaşmalılar. Bu anlatması kolay yapması zorlayıcı aktivitede takımlar kendi iç yollarını yaptıktan sonra diğer takımlarla uyumlarını kontrol etmek zorundalar!

 

Katılımcı: 10-1000
Zaman: 90-180 dakika
Kazanımlar: Etkili iletişim, İşbirliği, Liderlik
Seçenekler: İç mekanda maket, dış mekanda büyük borular.

Referans İşler

Aura Roboclean

M3 Works olarak Aura Roboclean ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Marble Run Atölyesinde çok renkli ve keyifli anlar yaşandı. 130 katılımcının yer aldığı etkinlikte sınırlı kaynak ve zaman kullanımı doğrultusunda takım çalışması ve motivasyon ile ekipler birbirinden güzel tasarımlar inşaa ederek oldukça renkli görüntüler sergilediler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/aura-roboclean-marble-run/

AstraZeneca

marble-280-150

M3 Works olarak AstraZeneca Dubai ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Marble Run Atölyesinde çok renkli ve keyifli anlar yaşandı. 250 katılımcının yer aldığı etkinlikte sınırlı kaynak ve zaman kullanımı doğrultusunda takım çalışması ve motivasyon ile ekipler birbirinden güzel tasarımlar inşaa ederek oldukça renkli görüntüler sergilediler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/astrazeneca-marble-run/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
İşbirliği
Liderlik