otobanFirma üretim bantlarından ilham alan otobanlarımız departmandan departmana köprü oluşturuyor.

YouTube video

Uzaktan kumandalı araçlarımız için her takımın birer köprü kurması gerekiyor. Gerekli şartnamesi önceden belirli bu köprüler başta tek başlarına kalacak gibi durmasına karşın, sonradan birleştirilerek bir otoyola dönüştürülecek. İşin daha da zorlusu, tüm takımların otomobillerinin bu köprünün üstünden güvenle geçmesi gerekmekte!

Takımların aktif rol aldığı ve bir bütünün önemli birer parçaları olduklarını görüp anlamanın eğlenceli bir yolu olan Otoban, yaratıcılık kadar zeka sınırlarını da zorluyor.

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 30 takıma kadar
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim becerilerini arttırmak, Ekip ruhunu geliştirmek, Yaratıcılık, Eğlence, Takım Çalışması, Konsantrasyon, Buz Kırıcı

Referans İşler

Kamil Koç

M3 Works olarak Kamil Koç çalışanları için düzenlediği Otoban etkinliği iş birliği ve hayal gücünün mükemmel uyumunu bir kez daha gözler önüne serdi. Katılımcıların aktiviteden habersiz olmaları ve etkinliğe başladıktan sonraki uyumları görülmeye değerdi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/kamil-koc-otoban/

Çimsa

M3 Works olarak Çimsa çalışanları için düzenlediğimiz Otoban etkinliği iş birliği ve hayal gücünün mükemmel uyumunu bir kez daha gözler önüne serdi.Havaların ısınması ile outdoor bir aktivite olarak gerçekleştirilen Otoban etkinliği için erkenden hazırlıklara başlandı. Kıbrıs Elexus Hotel’de tatil tadında gerçekleşen etkinliğe tam 140 Çimsa çalışanı katıldı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/cimsa-otoban/

Otokoç

M3 Work’un Otokoç çalışanları için düzenlediği Otoban etkinliği iş birliği ve hayal gücünün mükemmel uyumunu bir kez daha gözler önüne serdi.Havaların ısınması ile outdoor bir aktivite olarak gerçekleştirilen Otoban etkinliği için erkenden hazırlıklara başlandı. Antalya’da Calista Luxury Resort Taşlıburun Belek’te tatil tadında gerçekleşen etkinliğe tam 230 Otokoç çalışanı katıldı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/otokoc-otoban/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
Konsantrasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık