m3 ledman showNeon ışıkları içinde dans eden dansçılarımız adeta bir rüya gösterisi sunuyorlar sizlere. Senkronize hareketler ve ışık oyunlarıyla hareket eden dansçılarımız kimi zaman ortadan yok oluyor, kimi zaman insan üstü bir hız ile yer değiştirerek danslarına devam ediyor. M3 Works’ün beğeninize sunduğu bu harika gösteri gerek sahnelerde gerek sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Dans ve ışığın muhteşem uyumu Ledman Show’da hayat buluyor. Ledman Show en kısa ifadeyle Neon ışıkları içinde dans eden dansçılardan oluşuyor. Dansın ve ışığın uyumu oldukça şaşırtıcı. Senkronize hareketler ve ışık oyunlarıyla hareket eden dansçılarımız kimi zaman ortadan yok oluyor, kimi zaman insanüstü bir hız ile yer değiştirerek danslarına devam ediyor. Katılan herkese görsel bir şölen sunan Ledman Show için gerekli olan tek şey zifiri karanlık.

Sizde açılışlarınızda ve diğer tüm aktiviteleriniz Ledman Show ile birlikte olsun isterseniz M3 Works’e ulaşmanız yeterli.

YouTube video

Referans İşler

Faveo Danışmanlık

Faveo Danışmanlık ekibine Bursa’da neon ışıkları içinde dans eden Ledman Show dansçılarımız adeta bir rüya gösterisi sundu. Senkronize hareketler ve ışık oyunlarıyla hareket eden dansçılarımız kimi zaman ortadan yok oluyor, kimi zaman insan üstü bir hız ile yer değiştirerek katılımcıları etkiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/faveo-danismanlik-ledman-show/

Jeunesse

Divan ekibine Point Barbaros Otel’de neon ışıkları içinde dans eden Ledman Show dansçılarımız adeta bir rüya gösterisi sundu. Senkronize hareketler ve ışık oyunlarıyla hareket eden dansçılarımız kimi zaman ortadan yok oluyor, kimi zaman insan üstü bir hız ile yer değiştirerek katılımcıları etkiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/jeunesse-ledman-show/

Etkinlik Türü
Müzik Grupları
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon