dunyayi kurtaranTamamen kurumunuza özel veya Youtube gibi mecralarda gördüğünüz farklı türde dans gösterilerini organize etmek için hazırız. Koreografımızın analizinden sonra yönlendirilen konservatuarlı dansçılar ilgili provalarla disipli bir şekilde işinize hazırlanır.

Tasarımcımızın tasarladığı kıyafetler ve işinize uygun dekorla bütünleşen gösteri “tam istediğiniz gibi” olana kadar çalışmalar devam eder. Prova videoları düzenli olarak tarafınıza ulaştırılır ve izleyicilere ulaşana kadar en iyi şekle gelmesi sağlanır.

Dans Seçenekleri: Latin (Salsa, ChaChaCha, Merengue, Bachata), Salon Dansları (Vals, Rumba, Tango), Pop, Hiphop, Break Dans, Modern, Jazz, Roman, Oryantal, Halk Dansları, Ateş Dansı, Gogo, Drag Queen, Capoeira, Koreografi Show, Lad Show, Ledmen Show

YouTube video

Referans İşler

Samsung

samsung-dans-280-150

4 farklı mağazada aynı anda muhteşem dans gösterileri! M3 Works dansçıları Samsung mağazalarının Galaxy S5 lansmanında dans rüzgârları estirdi. M3 Works ekibinin profesyonel dansçıları Samsung için hazırlanan özel koreografilerle izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/samsung-m3-works-dans-gosterileri/

HMF Hyundai

hmf hyundai

M3 Works olarak HMF Hyundai ekibi gerçekleştirdiğimiz dans gösterisi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. M3 Works Dans Topluluğu’nu izleyenler keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/hmf-hyundai-m3-works-dans-toplulugu/

Etkinlik Türü
Müzik Grupları
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon