Ebru Atölyesi: Klasik

Ebru AtölyesiEski bir Osmanlı geleneği olan suya resim yapma sanatı olan ebrunun temellerini öğrendiğimiz bu atölyede tüm katılımcılar kendi eserlerini oluşturuyor ve hatıra olarak alıyor.

Katılımcılar ebru atölyesi sırasında deneyimli moderatörlerimizden aldıkları eğitimde ebru yapabilecek seviyeye kadar gelirler. Ebru atölyesi yapımında katılımcılar ebru tekniklerini birbirleri ile yardımlaşarak takım ruhu ile en güzel eserleri yapmaya çalışırlar.

Ebru atölyesinin el becerilerine katkıda bulunması ile birlikte firma içi iletişimin artmasında ve takım motivasyonunun ne kadar önemli olduğu konusunda faydası çok büyüktür.

Katılımcılar ebru atölyesinde birbirleri ile güzel vakit geçirerek yeni bir teknik öğrenmeleri ile birlikte kendilerine bir hobi katmış olurlar ve uzun dönemler boyunca bu hobilerini geliştirebilirler.

Katılımcı: 20-2000
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: Konsantrasyon, Özgüven, Yaratıcılık, Eğlence

Referans İşler

Güçsan Plastik

gucsan-ebru-280-150

M3 Works olarak Güçsan Plastik ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ebru Atölyesinde çok renkli görüntüler sergilendi. 20 kişinin katıldığı ve takım çalışmasının başarıya ulaştırdığı etkinlikte motivasyon da oldukça önemliydi. Ebru Atölyesi etkinliğinde katılımcılar deneyimli eğitmenimizden aldıkları eğitim ile kendilerine verilen malzemelerle birbirinden güzel ebru çalışmaları tasarladılar.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/gucsan-plastik-ebru-atolyesi/

Philip Morris

pmi-ebru-280-150

M3 Works olarak Philip Morris ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ebru Atölyesinde çok renkli görüntüler sergilendi. 20 kişinin katıldığı ve takım çalışmasının başarıya ulaştırdığı etkinlikte motivasyon da oldukça önemliydi. Ebru Atölyesi etkinliğinde katılımcılar, kendilerine verilen malzemelerle birbirinden güzel ebru çalışmaları tasarladılar.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/philip-morris-ebru-atolyesi/

Henkel

henkel-280-150

M3 Works olarak Henkel ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ebru Atölyesinde çok renkli görüntüler sergilendi. Takım çalışmasının başarıya ulaştırdığı etkinlikte motivasyon da oldukça önemliydi. Ebru Atölyesi etkinliğinde katılımcılar, kendilerine verilen malzemelerle birbirinden güzel ebru çalışmaları tasarladılar.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/henkel-ebru-atolyesi/

Etkinlik Türü
Atölyeler
Süre
60dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Konsantrasyon
Yaratıcılık