Tahta bloklardan oluşturulmuş dev jenga kuleden sırasıyla bloklar çıkartılır. Önemli olan kuleyi devirmeden blokları çekip üste koymaktır. Kulenin dengesinin bozularak yıkılmaya başlamasına sebep olan yarışmacı oyunun mağlubudur. Takım olarak oynayabileceğiniz dev jenga oyununda hakemlerimiz sizlere yardımcı olmak için hazır olacaklar. Dev jenga piknik organizasyonlarınızda katılımcıları eğlendiren ve terleten bir oyundur. Oyunu bitirmek her ne kadar zevkli ise de yıkmakta bir o kadar zevklidir. Dev jenga oyunu en çok talep edilen karnaval oyunlarının başında gelir. Büyük tahta bloklar ile oynanan dev jenga oyunu tamamen strateji ve denge oyunudur. Piknik organizasyonlarının eğlenceli ve vazgeçilmez oyunudur. Dev jenga oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

YouTube video

Referans İşler

Turkcell

M3 Works ekibi olarak Turkcell çalışanlarına Dev Jenga etkinliği gerçekleştirdik. Turkcell ekibi günün birincisini belirlemek için kıyasıya bir yarış sergilerdi. Günün sonunda birinci olan kişiye özel ödülleri takdim edildi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/turkcell-dev-jenga/

Birlikte Güzel

M3 Works olarak bir içecek firmasının destekleyicisi olduğu Trakya Fest’te Birlikte Güzel adı altında 3 gün boyunca festival alanında Dev Jenga etkinliği gerçekleştirdik. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Jenga etkinliğinde katılımcıları ayrı sürprizler bekliyordu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/birlikte-guzel-dev-jenga/

Etkinlik Türü
Fuaye Aktiviteleri
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Denge
Eğlence
Empati
Güç
İletişim
İşbirliği
Konsantrasyon
Koordinasyon
Motivasyon
Özgüven
Paylaşım
Pratik Zeka
Stres Yönetimi
Takım çalışması
Yaratıcılık
Yüksek Enerji