define aviŞimdi Macera Zamanı!

İpad’lerle oynadığımız Define Avı veya harita ile pusula kullandığımız klasik Define Avı takımları tarih, gizem ve büyüleyici bir macera ile zorlu ve heyecan verici bir yolcukuğa çıkarır.

Bu harika deneyim, QR kodlu İpadler ile katılımcıları bir dizi sorulara, macera puanlarını toplayarak son hedefe yönlendirerek oynanır. Alışılmamış bir şekilde ilham vererek, katılımcıların birbiriyle çalışmasını sağlayan, inanılmaz ve benzersiz bir ortak deneyim!

YouTube video

Genel müdürünüzün “Eğer kabul ederseniz göreviniz…”  videosuyla başlayan maceralarınızda tüm haritalar, pusulalar, yazılar, fotoğraflar, uygulamalar akıllı cihazlarınızda size eşlik ediyor. Teklonojinin takım çalışmasına muhteşem katkısı!

Katılımcı: 20-500
Zaman: 60-180 dakika
Seçenekler: Klasik, iPad, Orienteering
Kazanımlar: Özgüven, İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji
• Sultanahmet, Kapalıçarşı, Beyoğlu, Topkapı Sarayı gibi tarihi yerlerde yapılabileceği gibi, önceden keşif şartıyla dilediğiniz mekanda veya BiNA iÇiNDE yapılabilir

YouTube video

• James Bond,
• Agatha Christine,
• Avengers, Star Wars,
• Indiana Jones gibi farklı konseptlerde oynanabilir.

Referans İşler

Franklin Templeton

M3 Works olara Franklin Templeton ekibi ile Sultanahmet’te gerçekleştirdiğimiz Define Avı atölyesinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Takım çalışmasının verdiği bütünlük hissiyatıyla hareket eden gruplar keyifli ve son derece enerji dolu bir deneyim yaşama olanağı sağladı. Katılımcılar aktivite boyunca kendi grupları ile beraber iletişimlerini güçlendirerek birbirlerine destek oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/franklin-templeton-define-avi/

Bell Holding

M3 Works ekibi olarak Bell Holding çalışanları ile birlikte oldukça keyifli bir Define Avı etkinliği gerçekleştirdik. Ne yapacaklarından habersiz olan katılımcılar etkinlik alanına gelerek oyunun başlamasını beklediler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/bell-holding-define-avi/

Sanofi

M3 Works olarak Sanofi ekibi için gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliğinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Takımlar bir bütün halinde hareket ettiği etkinlikte takım içi uyum ve iletişim üst seviyeye ulaştı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sanofi-define-avi/

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji