Define Avı

define aviŞimdi Macera Zamanı!

iPad’lerle oynadığımız Define Avı veya harita ile pusula kullandığımız klasik Define Avı, takımları tarih, gizem ve büyüleyici bir macera ile zorlu ve heyecan verici bir yolculuğa çıkarır.

Bu harika deneyim, QR kodlu iPadler ile katılımcıları bir dizi sorularla, macera puanlarını toplayarak son hedefe yönlendirerek oynanır. Alışılmamış biçimde ilham vererek, katılımcıların birbirleriyle çalışmasını sağlayan, inanılmaz ve benzersiz ortak bir deneyim!

Genel müdürünüzün “eğer kabul ederseniz göreviniz…” videosuyla başlayan maceranızda tüm haritalar, pusulalar, yazılar, fotoğraflar, uygulamalar akıllı cihazınızda size eşlik ediyor. Teknolojinin takım çalışmasına nefis bir katkısı!

Katılımcı: 20-500
Zaman: 60-180 dakika
Seçenekler: Klasik, iPad, Orienteering
Kazanımlar: Özgüven, İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji

• Sultanahmet, Kapalıçarşı, Beyoğlu, Topkapı Sarayı gibi tarihi yerlerde yapılabileceği gibi, önceden keşif şartıyla dilediğiniz mekanda veya BiNA iÇiNDE yapılabilir

• James Bond,
• Agatha Christine,
• Avengers, Star Wars,
• Indiana Jones gibi farklı konseptlerde oynanabilir.

Referans İşler

Douwe Egberts

Douwe Egberts

M3 Works olarak Douwe Egberts ekibi ile gerçekleştirdiğimiz QR Code Define Avı’nda çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Douwe Egberts ekibi gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup İstiklal caddesindeki gizlenmiş QR Code noktalarını bularak hem soruları yanıtladılar hemde İpad2’lerinde qr codeları tarattırmaları ile çıkan ipuçları ile harita üzerinde diğer QR Code noktalarını bulmaya çalıştılar. Bir kez daha grup çalışmasının önemini kavrayan Douwe Egberts ekibi, eğlenceli Qr Code Define Avı’nda M3 Works ile beraber unutulmaz bir İstiklal caddesi gezisine imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/douwe-egberts-qr-kod-the-pera-adventure/

STFA

STFA

M3 Works olarak STFA ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Define Avı’nda çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Bir kez daha grup çalışmasının önemini kavrayan STFA ekibi, eğlenceli Define Avı’nda M3 Works ile beraber unutulmaz bir macera yaşamış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/stfa-sirket-piknigi-define-avi/


Glaxo Smith Kline

glaxo

M3 Works olarak GSK ekibi ile gerçekleştirdiğimiz QR Code Define Avı’nda çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. GSK ekibi gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup Kapalıçarşı içine gizlenmiş QR Code noktalarını bularak hem soruları yanıtladılar hemde İpad2’lerinde qr codeları tarattırmaları ile çıkan ipuçları ile harita üzerinde diğer QR Code noktalarını bulmaya çalıştılar. Bir kez daha grup çalışmasının önemini kavrayan GSK ekibi, eğlenceli Qr Code Define Avı’nda M3 Works ile beraber unutulmaz bir Kapalıçarşı gezisine imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/gsk-qr-code-define-avi/

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji