Bilgimaç

bilgimacFutbollu bilgi yarışması!

Dev ekranda bir Süperlig derbi futbol maçı oynuyor ve bu takımların ateşli taraftarları sizlersiniz!

Kişi sayısı hiç önemli değil. Salon stadyumumuz ve 50 kişiden binlerce kişiye kadar iki takımın taraftarları olarak ayrılmış gruplarımızın tek amacı var: Şampiyonluk!

Özel sistemimizden tüm izleyiciler tek tek giriş yapıyorlar ve maç en vurucu tezahüratlarla başlıyor. Bir takım atak yaparken ekranda soru beliriyor ve taraftarlar şirketle ilgili bu sorunun cevabını özel cihazlar veya telefonlarıyla sisteme giriyorlar. Hangi takımın tarafları daha çok doğru cevap verdiyse o takım gol atıyor! Gol coşkusu tüm salonu kaplıyor! İkinci yarıda işler daha zor.

Maç sonunda en çok doğru bilen takım kupayı müzesine götürürken en çok soru bilen Maçın Adamı ise özel ödül kazanıyor.

Bu coşkuya siz de ortak olun!

Bilgibasket

Dev ekranda bir NBA basketbol maçı oynuyor ve bu takımların
ateşli taraftarları sizlersiniz!

 

Referans İşler

Albaraka Türk

Divan Asia Otel Pendik’te gerçekleşen 400 taraftarın olduğu karşılaşmada beyaz takım turuncu takıma karşı mücadele verdi. Şirket sorularına en çok doğru cevapla en çok golü atan Turuncu takım kupayı müzesine götürürken en çok doğru soru bilen maçın adamının Beyaz takımdan çıkması şaşkınlık yarattı. Beyaz takım sözcüsü “bazı yıldızlarımız var ama turuncu takım çok harika bir takım oyunu çıkarttı” diyerek rakibini tebrik etti.

Ayrıntılı bilgi için: www.m3.com.tr/albaraka-turk-bilgimac/

Eczacıbaşı

Antalya’da gerçekleşen efsanevi karşılaşmada Tellioğulları ve Seferoğulları takımları kıyasıya mücadele ederken şirket sorularına en çok doğru cevap veren Seferoğulları kupayı müzesine götürdü. 50 Taraftarın coşkusu görülmeye değerdi.

Ayrıntılı bilgi için: www.m3.com.tr/eczacibasi-bilgimac/

Etkinlik Türü
Spor
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Takım çalışması
Yüksek Enerji