canli-langirt

Piknik ve fuaye aktivitelerimizde gerçekleştirdiğimiz canlı langırt aktivitesi yoğun ilgi gören ve katılımcıların canlı olarak oynadığı çok keyifli bir aktivitedir. Katılımcıların 5’er kişilik oluşturduğu takımlar halinde oynanan Canlı Langırt aktivitesinde eğlenceli bir futbol şöleni sizleri bekliyor! Katılımcılar Canlı Langırt aktivitesinde bellerinden kemerle çubuklara bağlanır ve sadece sağa sola hareket ederek klasik langırt düzeninde futbol maçı yaparlar. Canlı Langırt aktivitesinde bel hizasında bulunan yan duvarlar küçük yaştaki oyuncuların da katılımına olanak vermektedir. Turnuva şeklinde de oynanabilen Canlı Langırt futbol tekniklerinizi konuşturabileceğiniz oynarken bir o kadar da keyif veren devasa şeklinde bir şişme oyun aktivitesidir. Fuaye ve piknik alanınıza farklılık katan bu aktivite aynı zamanda etkinlik sırasında çok keyifli anlara tanık oluyor.

Piknik ve fuaye aktivitelerimizde gerçekleştirdiğimiz canlı langırt aktivitesi tüm katılımcıların yoğun ilgisini çeken ve en çok tercih edilen oyunlarımızdan biridir. Katılımcıların normal zamanda keyifle oynadıkları langırt oyununu canlı olarak bizzat kendilerinin oyun içinde olmalarına fırsat veren çok keyifli bir aktivitedir. Katılımcıların 5’er kişilik oluşturduğu takımlar halinde oynanan Canlı Langırt aktivitesinde eğlenceli bir futbol şöleni sizleri bekliyor! Katılımcılar Canlı Langırt aktivitesinde bellerinden kemerle çubuklara bağlanır ve sadece sağa sola hareket ederek klasik langırt düzeninde futbol maçı yaparlar. Canlı Langırt aktivitesinde bel hizasında bulunan yan duvarlar küçük yaştaki oyuncuların da katılımına olanak vermektedir. Turnuva şeklinde de oynanabilen Canlı Langırt futbol tekniklerinizi konuşturabileceğiniz oynarken bir o kadar da keyif alabileceğiniz devasa şeklinde bir şişme oyun aktivitesidir. Fuaye ve piknik alanınıza farklılık katan bu aktivite aynı zamanda etkinlik sırasında çok keyifli anlara tanık oluyor. Takımlar halinde oynanan bu oyun sayesinde tam bir takım olarak ekip ruhu ile hareket edebileceğiniz muhteşem bir oyun.

M3 Works olarak Canlı Langırt şişme oyun alanını keyifli ve son derece eğlenceli vakit geçirmeniz için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Canlı Langırt oyun alanını kiralayabilirsiniz.

canli-langirt (1) canli-langirt (2)

YouTube video