Wilo ekibi ile birlikte 200 kişinin katılım gösterdiği oldukça keyifli bir Şirket Pikniği gerçekleştirdik. Polonezköy’de gerçekleştirdiğimiz etkinlikte birbirinden keyifli dakikalar yaşandı. Hep birlikte oldukça keyifli dakikalar geçiren katılımcılar birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar oynadı. Tüm gün boyunca devam eden etkinlikte katılımcılar gönüllerince eğlendiler.

Sunucumuzun açılış seremonisini yapmasıyla birlikte Şirket Pikniği resmen başladı. İlk olarak takımlara ayrılan katılımcılar tavla, voleybol ve langırt gibi birbirinden keyifli oyunları oynamaya başladı. Kıyasıya bir rekabet içine giren katılımcılar zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyordu. Kazananları çeşitli hediyelerin beklediği Şirket Pikniği’nde heyecan hiç azalmadı.

Takım olmanın ve birlikte hareket etmenin önemini fark eden katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu.

Tüm gün boyunca devam eden Şirket Pikniği’nde katılımcılar takım olmayı ve takım halinde hareket etmeyi öğrendi. Takım halinde hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar doyasıya eğlendikleri bir gün geçirdi. Birbirlerini daha da yakından tanıma fırsatı yakalayan ve hem eğlenceli hem de öğretici bir piknik ile gerçekleştiren Wilo ekibiydi.  Bol bol fotoğraf çeken ve çektiren katılımcılar böylece bu unutulmaz anları somutlaştırdı. Birbirleriyle iletişim halinde kalarak ve koordineli hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılardı. Gün sonuna gelindiğinde oldukça yorulan katılımcılar hiç unutamayacakları bir gün geçirmişti.

Yer: Polonezköy
Tarih: 15/06/2019

Wilo Şirket Pikniği Wilo Şirket Pikniği Wilo Şirket Pikniği Wilo Şirket Pikniği