Yabancı konuklarınızın bulunduğu toplantılarda simültane tercüme yani anlık çeviri hizmetini en hızlı alabileceğiniz hizmet M3 Works aracılığıyla ek Business paketleri tanımlanmış Zoom yayın hizmeti almaktır. Zoom üzerinden yapılan online simültane tercüme çalışmalarında toplantı uzunluğuna göre seçeceğiniz dil başına (örneğin İngiliz Türkçe çeviri) bir veya iki çevirmen dönüşümlü olarak dil başına hizmet verebilmekte, on farklı dilde (Almanca çeviri, İspanyolca çeviri, Amerikan İngilizcesi çeviri, Çince tercüme, Japonca tercüme gibi) bu online tercüme işlemi gerçek zamanlı gerçekleştirilebilmektedir.

Zoom üzerinden bizden alacağınız hizmetlerde her dilde çeviri kaydı ücretsiz yapılmaktadır. Böylece sağlıklı bir çeviri arşiviniz oluşacaktır.

Cisco Webex üzerinden Online Simültane Tercüme nasıl yapılır?

Şirketinizce bazı programlar güvenli bulunmuyor veya sistemleriniz yalnızca belli yazılımlara izin veriyor, bu durumda çeviri hizmeti almada sorun yaşıyor olabilirsiniz. Şirketiniz yalnızca Webex üzerinden hizmet almanıza izin veriyorsa bile tercüme konusunda sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

M3 Works tarafından organize edilen online anlık çevirili toplantılarda, standart sürümünde simültane çeviri özelliği olmayan Webex üzerinden de ses kanalları yoluyla online tercüme yapılabilmektedir. Cisco Webex kullanımına şirketinizce izin veriliyorsa size sağlayacağım çeviri sistemiyle sağlıklı ve kesintisiz bir şekilde Webex üzerinden tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Cisco Webex Meetings veya Webex Events üzerinden bu hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Microsoft Teams üzerinden Online Simültane Tercüme nasıl yapılır?

Şirketinizde yalnızca Microsoft yazılımları kullanılıyorsa en iyi toplantı çözümünüz Microsoft Teams olacaktır. Ancak Microsoft Teams standart sürümünde yalnızca yazı ile online çeviri hizmetine izin vermektedir.

M3 Works kendi Teams yazılımınıza entegre olarak en sağlıklı ve kesintisiz şekilde online simültane tercüme hizmetini sağlayarak herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan farklı dillerde eğitim, toplantı, soru & cevap çalışmalarını yapmanızı sağlamaktadır.

Microsoft Teams üzerinden yapılan toplantılarınızda online anlık tercüme hizmetini sorunsuz alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Zoom, Webex veya Teams üzerinden vereceğiniz hizmetlerde kendi tercümanımızı kullanabilir miyiz?

Elbette, tercih ettiğiniz çevirmen ile çalışabilir, kendisinin dilediği sistem üzerinden online simültane çeviri hizmeti verebilmesini sağlayabiliriz.