FOTOĞRAF VE VİDEO AKTİVİTELERİ

Video ve Fotoğraf aktiviteleri, etkinliklerinizi, organizasyonlarınızı ve davetlerinizi daha eğlenceli, renkli ve unutulmaz kılmak için kullanabileceğiniz interaktif ve yaratıcı hizmetlerdir. Fotoğraf aktiviteleri arasında Photobooth, Mirrobooth, Şipşak, Slowmo360 Video, Gifbox, Freeze Shot 180, AI Avatar Booth, Selfie Booth, Greenbox gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bu seçeneklerin her birinin farklı özellikleri ve avantajları vardır. Gelin etkinliklerimize birlikte bakalım

PHOTO BOOTH

Photobooth, etkinlik alanına kurulan bir fotoğraf makinesi ve baskı cihazıdır. Photobooth ile katılımcılar istedikleri kadar fotoğraf çekebilir, ekranda kendilerini görebilir, aksesuarlar kullanabilir ve anında baskı alabilirler. Photobooth, fotoğrafları kişiselleştirmek için kart tasarımı, dış kaplama, logo ekleme gibi hizmetler de sunar. Photobooth kiralama ile etkinliğinizde eğlenceyi arttırabilir ve katılımcılara güzel hatıralar bırakabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

MIRROR BOOTH

Mirrorbooth, boy aynası görünümünde renkli ledleri ve şık dekor çerçevesi ile dikkat çeken bir fotoğraf aktivitesidir. Mirrorbooth ile katılımcılar DSLR kamera ile yüksek kalitede fotoğraf çekebilir, ayna üzerinden dijital süslemeler yapabilir ve anında baskı alabilirler. Mirrorbooth, fotoğrafları kişiselleştirmek için kart tasarımı, dış kaplama, logo ekleme gibi hizmetler de sunar. Mirrorbooth kiralama ile etkinliğinizde şıklığı yakalayabilir ve katılımcılara eğlenceli bir deneyim sunabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

ŞİPŞAK

M3 works şipşak etkinliği, M3 Works tarafından sunulan anında çıktı imkanı olan bir  fotoğraf  hizmetidir. Bu etkinlikte, katılımcılar özel çerçeve veya kafa koymalı tasarımlarla eğlenceli fotoğraflar çekebilir ve çıktısını alabilirler. Etkinlik, fuayeler, etkinlikler, piknik yerleri için uygun bir aktivitedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

SELFIE BOOTH

Selfie Greenbox etkinliği, bir dijital fotoğraf standıdır. Bu stantta, yeşil bir perde önünde durarak, arka planı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu sayede, eğlenceli fotoğraflara dahil olabilirsiniz. Bu etkinlik, hem eğlenceli hem de anlamlı bir deneyim sunuyor.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız 

AI AVATAR BOOTH

AI Avatar Booth etkinliğimizde yapay zeka destekli kameralarımız anında sizleri farklı bir aleme götürüyor. İster anında bir Disney karakteri olun, isterseniz bebeklik veya gelecekteki halinize dönün.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız 

BUBBLE HEAD

Siz de yaşamın monotonluğundan sıkıldıysanız ve masanızda eğlenceli şeyler görmek istiyorsanız Koca Kafalar Fotoğraf Atölyesi tam da şirketinize göre.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız 

SLOWMO 360 BOOTH

Slowmo 360 booth, katılımcıların platform üzerinde durarak 360 derece video çektirebildikleri bir video aktivitesidir. 360 booth ile katılımcılar ağır çekim ve geriye sararak oynatma özellikleri sayesinde eşsiz ve estetik videolar oluşturabilirler. 360 booth, videoları anlık olarak QR kodu veya AirDrop ile katılımcılara gönderir. Katılımcılar videolarını istedikleri müzikle birlikte sosyal medyada paylaşabilirler. 360 booth kiralama ile etkinliğinizde fark yaratabilir ve katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız 

GIF BOX

GIFBOX ile etkinlik katılımcılarınız, arkadaşlarıyla veya meslektaşlarıyla birlikte komik ve renkli GIF’ler oluşturabilir, bunları sosyal medyada markanız uyumlu şablonlar ile  paylaşabilir ve etkinliğinizi daha görünür kılabilirler. Etkinliğinize özel tasarlanmış bir arka plan ve logo ile gelir, böylece markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı kolay, taşınabilir bir cihazdır. GIFBOX ile etkinlikleriniz daha eğlenceli, daha interaktif ve daha unutulmaz olacak. GIFBOX’u denemek için hemen M3 Works ile iletişime geçin, etkinliklerinize hareket katın!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız 

FREEZE SHOT 180

Freeze Shot 180, etkinlik katılımcılarınızın en iyi pozu dondurmasını sağlayan bir cihazdır. 180 derecelik bir açıyla etrafınızda dizilmiş  kamerayla sizi aynı anda fotoğraflar. Bu fotoğrafları birleştirerek GIF (Graphics Interchange Format) adı verilen hareketli görüntüler oluşturur. Freeze Shot 180 ile etkinliklerinizde eğlenceli ve ilgi çekici GIF’ler üretebilir, bunları sosyal medyada paylaşabilir ve etkinliğinizi daha görünür kılabilirsiniz. Freeze Shot 180, etkinliğinize özel tasarlanmış bir arka plan ve logo ile gelir, böylece markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı kolay, taşınabilir ve uygun fiyatlı bir cihazdır. Etkinlikleriniz daha eğlenceli, daha interaktif ve daha unutulmaz olacak. Freeze Shot 180’i denemek için hemen bizimle iletişime geçin, etkinliklerinize hareket katın!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız 

GREEN BOX

M3 Works GreenBox etkinliği, katılımcılarına sıradışı ve yaratıcı bir deneyim sunuyor. Yeşil bir perdenin önünde poz veren katılımcılar, arka planlarını silerek kendi markalarına özgü bir atmosfer oluşturabiliyorlar. Bu eğlenceli etkinlik, ünlü isimlerle yapılan fotoğraf çekimleriyle renklenirken, elde edilen sonuçlar dergi kapaklarından marka yüzlerine kadar geniş bir yelpazede kullanılarak marka tanıtımı yapılıyor. M3 Works GreenBox etkinliği, katılımcılara sadece fotoğraf çektirmekle kalmayıp aynı zamanda markalarını yaratıcı bir şekilde sergileme fırsatı sunuyor. Bu etkinlikte yakalanan anlar, markaların kendilerine özgü ve çarpıcı bir imaj oluşturmasına yardımcı oluyor.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız 

WORD ART

Word Art ile kelimelerle portrenizi oluşturalım. Marka şablonlu tasarımınız ile marka bilinirliğinizi artırmanın etkili yollarından biri olan Word Art fotoğraf aktivitesinde katılımcılar Word Art portre fotoğraflarını anında çıktı olarak alabilmektedir

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız 

WALL BOOTH

Wall Booth birbirinden güzel fotoğraflar ve çeşit çeşit pozlar vererek bu harika deneyimi yaşıyoruz! Wall Booth karşısında çekinmiş olduğunuz fotoğraflar anında baskılı olarak sizlere teslim ediliyor. Ayrıca Ekran üzerinde bulunan QR ile anında dijital kopyasına sahip olabiliyorsunuz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız