M3 Works olarak 30 Ocak 2016 Cumartesi günü Unisoft ekibi ile birlikte Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. 30 kişilik bir katılımın olduğu Logo Tablosu aktivitesi Radisson Blu Ataşehir’de gerçekleşti. Logo Tablosu aktivitesini katılımcılara hiç unutamayacakları anlar yaşattı.

Sunucumuzun etkinliğin yapılacağı alana gelmesiyle birlikte etkinlik başlamış oldu. Öncelikle takımlara ayrılan Unisoft ekibi bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Aktivitenin kurallarının anlatılmasıyla birlikte Logo Tablosu başladı. Masaların üzerinde bulunan malzemeleri kullanarak sonuca ulaşmaları gereken Unisoft ekibi için oldukça eğlenceli bir aktivite gerçekleşiyordu. Bütün olarak hareket etmeleri gerektiğini fark eden takım üyeleri için Logo Tablosu aktivitesi öğreticiydi de.

Takım içi iletişimin yanı sıra takımlar arası da koordineli olmalıydı. Takımlar kendi içlerinde en iyisini yaparken diğer yandan bütünün güzel gözükmesini sağlayan ise bütün takımların birlikte hareket ederek koordineli olmasıydı. En güzel takım çalışması örneklerinden biri olan Logo Tablosu hem eğlenceli hem de öğretici bir aktiviteydi.

Süre ilerledikçe yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan tuallerle heyecan da yükselmeye başladı. Katılımcılar bütün tabloyu çok merak ediyordu. Logo Tablosu aktivitesinin sonuna gelindi. Bütün takımlar sırasıyla tuallerini bitirdi. Kısa bir çalışmanın ardından tualler birleştirildi ve Logo Tablosu ortaya çıktı. Geri sayımla birlikte tabloyu gören Unisoft ekibi bunu takım olarak başarmıştı.

Hem çocukluklarına dönerek boyama yapan hem de takım olmayı yeniden keşfeden Unisoft ekibi için unutulmaz bir Logo Tablosu aktivitesi gerçekleşti. Katılımcılar bu unutulmaz anları bol bol fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdi.

Yer: Radisson Blu / Ataşehir
Tarih: 30/01/2016

Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu Unisoft Logo Tablosu

YouTube video