Eğitimini tamamla sen de bir ajan ol! M3 Works olarak Turkcell Global Bilgi çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Gizli Görev etkinliği boyunca katılımcılar keyifli anlar yaşadı. 5 etaptan oluşan oyun boyunca takımlara ayrılan Turkcell Global Bilgi çalışanları takım ruhunun önemini vurgulayan bu oyunda oldukça başarılı bir performans sergilediler.

150 katılımcının olduğu oyunda katılımcılar takımlara ayrıldı. Yakın dövüş eğitimi, atış, mayın tarlası, toksik nehir ve eğitim parkurundan oluşan etaplar her takım tarafından tamamlandıktan sonra parkuru en kısa sürede tamamlayan takıma birincilik ödülü verildi. Görev kartlarını alan ajan takımı üyeleri şifreli yazıları çözmeye çalıştılar. Bir süre sonra ancak bu kartları birleştirirlerse görevin beraber başarılabileceğini gören katılımcılar etapları tamamlamak için harekete geçtiler. Kendilerine verilen görevleri kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışan Turkcell Global Bilgi çalışanlarının etkinlik boyunca iletişim bağları kuvvetlendi. Her takım görevleri başarıyla tamamlamak için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdi. Takım motivasyonunu artırma ve firma içi uyumu sağlama gibi etkileri olan Gizli Görev boyunca Turkcell Global Bilgi çalışanları iş birliği içerisinde çalıştılar. Zorlu etapları birbirleriyle yardımlaşarak tamamlayan katılımcılar yorucu ama bir o kadar eğlenceli oyunları başarıyla tamamladılar. İş hayatında sorumlulukların yerine getirilmesi, takım içi motivasyonu yüksek tutma, verilen işlerin zamanında tamamlanması gibi konularda katkı sağlayan Gizli Görev boyunca katılımcılar keyifli dakikalar yaşadılar. Her çalışanın büyük bir zincirin halkası olduğunu vurgulayan bu etkinlikle Turkcell Global Bilgi çalışanları birbirlerini yakından tanıma fırsatı bulmuş oldu. Buz kırıcı özelliğiyle de bilinen Gizli Görev sayesinde daha önce firma içerisinde tanışma fırsatı bulamamış olan çalışanlar uyum içerisinde çalışarak takım çalışmasına güzel bir örnek sergilediler. Konsantrasyon gerektiren etaplarda katılımcılar birbirlerine destek oldular. Buz Birbirlerinden aldıkları destekle etapları sonlandıran Turkcell Global Bilgi çalışanlarının bu etkinlik sayesinde takım motivasyonlarının artmasına katkı sağlandı. Bazı etaplar yorucu olsa da katılımcılar Gizli Görev boyunca oldukça eğlenceli vakit geçirdiler.

Yaklaşık 2 saat süren oyun sonrasında kendilerine verilen görevleri sırasıyla tamamlayan takımlar birer ajan olmaya hak kazandılar ve her katılımcıya kendilerine özel olarak hazırlanan ajan kartları takdim edildi.

Yer: Gazelle Resort & Spa / Bolu
Tarih: 23/05/2014

Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi Gizli Görev Eğitimi