M3 Works olarak Türk Telekom Prime ekibi için gerçekleştirdiğimiz Dövme Atölyesi’nde birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı. Katılım yoğun olduğu Dövme Atölyesi’nde gelen misafirler beğendikleri şablonları vücutlarına işlettiler.

11 Ağustos 2018 tarihlerinde İzmir’de düzenlenen bir etkinlikte dövme eğitmenimiz boyunca gelen misafirlere birbirinden farklı dövmeler yaptı. Türk Telekom Prime adı altında yaptığımız Dövme Atölyesi çalışmaları sırasında katılımcılar etkiliğin tadını sonuna kadar çıkardılar. Dövme eğitmenlerimiz katılımcıların istediği dövmeleri yaparak onları etkinliğe hazır hale getirdi. Dövme yapımı sırasında keyifli vakit geçiren katılımcılar dövmelerini yaptırdıktan sonra etkinliğe kaldıkları yerden devam ediyor oldular. Katalogumuzda bulunan çok sayıda dövmelerin arasından en sevdikleri dövmeyi katılımcılar yaptırdılar. Etkinlik alanında bulunan M3 Works dövme yapımı eğitmeni katılımcıların istedikleri dövmeleri zaman kaybı yaşatmaksızın sıra ile hızlıca yaptı. Bu tarz organizasyonlarda en çok ilgi gören atölyelerden olan Dövme Atölyesi bu etkinlikte de yoğun ilgi gördü. Sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmeyen dövmeler doğal malzemelerden yapılmakta olup profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır. Etkinliğe farkı bir hava kattığını belirten katılımcılar Dövme Atölyesinin sıklıkla bu tarz organizasyonlarda olması gerektiğini belirttiler.

Türk Telekom Prime adının altında gerçekleştirdiğimiz Dövme Atölyesi’nde katılımcılar seçtikleri birbirinden farklı dövmeleri eğitmenimize yaptırdılar. Katılımcılar dövmelerini yaptırıp, etkinlik için motivasyonlarını en yüksek seviyeye çıkardılar.

Yer: İzmir
Tarih: 11/08/2018

Türk Telekom Prime Dövme Atölyesi Türk Telekom Prime Dövme Atölyesi Türk Telekom Prime Dövme Atölyesi Türk Telekom Prime Dövme Atölyesi

YouTube video