M3 Works olarak Tupperware çalışanları ile takım olduklarını yeniden hatırlamaları için Survive Macera Yarışı etkinliği düzenledik. Enerjinin ve motivasyonun yüksek olduğu etkinlikte Survive Macera Yarışı etkinliği ile katılımcılar biraz daha toparlandı.

03 Ağustos 2017 Cumartesi günü Polonezköy’de 80 kişilik Tupperware ekibi ile yaptığımız Survive Macera Yarışı etkinliği katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Hiçbir bilgisi olmayan katılımcılar etkinlik alanına geldiklerinde Survive Macera Yarışı parkurlarını görünce önce şaşırdılar sonrasında ise neler yapacakları hakkında fikirler yürütmeye başladılar. M3 Works eğitmeni ve asistanları alana gelerek etkinliği başlatmış oldular. M3 Works eğitmeni Survive Macera Yarışı etkinliği ile ilgili birkaç küçük bilgiden sonra katılımcıların kafalarındaki soru işaretlerini teker teker sildi. İlk önce dört takıma ayrılan katılımcılar farklı parkurlara giderek Survive Macera Yarışına başladılar. Her parkurda yarışan yarışmacılar için önemli olan parkuru geçmek değil, yarıştıkları parkuru doğru bir şekilde tamamlamaktır. Takım puan alabilmeleri için parkurlarda takım halinde hareket etmeleri, enerjileri yüksek olmalı ve kurdukları strateji üzerinden puanlandırılacaklardır.  Oyunlar boyunca takım üyeleri birbirlerinden destek alarak takım çalışması ruhunu ortaya koydular. Takım halinde zorlukların üstesinden en kısa sürede ve en pratik şekilde gelmeyi hedefleyen Survive Macera Yarışı’nda zaman zaman katılımcılar zorlu anlar da yaşandı. Takım üyelerinden aldıkları destek ve motivasyonla görevlerini yerine getirmek için çaba gösteren katılımcıların sergiledikleri performans oldukça etkileyiciydi.Kazanmanın da kaybetmenin de tadına ekipçe varan Tupperware çalışanları uyumlu iletişim örneği gösterdiler. Büyük çabalar sarf eden katılımcılar birlikte bir şeyler yapmanın tadına varmış ve zor etapların üstesinden gelmeyi bilmişlerdi. Macera yarışındaki zorlu parkurları birer birer başarıyla bitiren Tupperware ekibi oyunları kazanmanın veya kaybetmenin önemli olmadığını anlayarak takım halinde mücadelenin vurgulanmak istendiğini anlamış ve bunun üzerinde dikkatle durmaya başlanmıştı.

M3 Works olarak Tupperware ekibine yaptığımız etkinlikte katılımcıların takım olmanın, birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha anlamışlardı. Katılımcıların başarıyla bitirdiği etkinlikte verilmesi istenen mesajların doğru bir şekilde karışı tarafa iletilmiş olması katılımcıların hal ve hareketlerinden belli oluyordu.

Yer : Polonezköy

Tarih : 03/08/2017

YouTube video