M3 Works olarak ThyssenKrupp ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi motivasyonun ve takım ruhunun üst düzey olarak geçtiği bir çalışma olarak gerçekleşti. Katılımcılar Ritm Motivasyon Atölyesinde firma içi iletişimi kuvvetlendirme ile birlikte takım ruhunu üst düzey seviyelere çıkardılar. Ritm Motivasyon Atölyesi takım çalışmasını başarılı bir hale çıkarırken katılımcılar arası iletişim gücü de güçlenmiş oldu.

26 Kasım 2013 Salı günü ThyssenKrupp ekibi ile birlikte Best Western Şile Gardens’da yaptığımız Ritm Motivasyon Atölyesi 110 kişinin katılımı ile hayata geçti. Ritm Motivasyon Atölyesinin gerçekleşmesi ile birlikte ThyssenKrupp ekibi birbirleriyle interaktif olarak takım gücü bağını ve takım ruhunu arttırarak keyifli bir şekilde yaşadılar.

Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği sırasında 110 kişilik ThyssenKrupp ekibine ritm aletleri dağıtıldı. Katılımcılar M3 Works moderatörleri eşliğinde gruplara ayrıldılar. Her grupta bulunan katılımcılara birbirinden farklı ritm aletleri dağıtıldı. Sonrasında bütün grubun moderatörler eşliğinde latin ve doğu ritmleri çalması sağlandı ve hep birlikte takım çalışmasını arttırıcı eğlenceli bir performans sergilendi.

ThyssenKrupp ekibi ile keyifli bir ısınmanın ardından etkinliğe katılan takım üyeleri kendilerini daha yakın hissettikleri enstrümanlarla müzikal olarak gruplar haline gelerek çalışma sonunda güçlü ve ekip olarak hep birlikte çaldıkları enstrümanlardan çok daha büyük bir ses elde ettiler.

Uyumun önemli olduğu bu etkinlikte katılımcılara dağıtılan enstrümanları çalmayı öğrenip keyifli bir vakit geçirdiler. Birbirleriyle uyumlu bir şekilde sergilenen bu performans oldukça renkli görüntüler ortaya çıkardı. Etkinlikte yer alan katılımcıların ortaklaşa kararları doğrultusunda solo performanslar ile katılımcılar tarafından seçilen şarkıların söylenmesi ile sona eren Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği ThyssenKrupp ekibi tarafından M3 Works ile gerçekleştirmiş olduğu takım çalışmasının ve uyumun önemini bir kez daha görmüş oldu.

Ritm Motivasyon Atölyesi takım çalışması çerçevesinde katılımcılar; bireysel ve ekip olarak hedeflerine ulaşmada birbirleriyle ilişkili ve ortaklaşa çalışırken, katılmış oldukları etkinlikte oldukça eğlenceli Ritm Motivasyon Atölyesi ile keyifli vakit geçirmiş oldular. ThyssenKrupp ile gerçekleştirdiğimiz ritm etkinliği organizasyonu katılımcılar arasında sinerjiyi yakalayıp iç enerjiyi ortaya çıkarmada büyük rol oynamıştır. Bu etkinlikte yer alan katılımcıların etkinlikten sonucunda elde ettiği kazanımlar tecrübe, ekip ruhu, uyum, dikkat ve takım sinerjisidir.

Yer: Best Western Şile Gardens
Tarih: 26/11/2013

Seçilmiş (1) Seçilmiş (2) Seçilmiş (3) Seçilmiş (4) Seçilmiş (5) Seçilmiş (6) Seçilmiş (7) Seçilmiş (8)

YouTube video