Ülker Çikolata Fabrikası  ekibi ile birlikte 27 Şubat 2024 Salı günü oldukça keyifli bir aktivite olan Terrarium Atölyesi’ni gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Terrarium Atölyesi’nde 40 kişilik bir katılımcı grubu vardı. Terrarium Atölyesi hakkında oldukça az bilgiye sahip olan katılımcılar ne yapacaklarını tam olarak bilmiyordu.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte Terrarium Atölyesi başladı. Terrarium Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte oldukça farklı bir aktivite gerçekleştiren katılımcılar hem terrarium yapmanın inceliklerini öğrendi hem de birbirlerini yakından tanıma fırsatı yakaladı. Kısacası oldukça farklı bir gün geçiren katılımcılar Terrarium Atölyesi’nde oldukça mutlu görünüyordu.

Takım çalışmasının en farklı örneklerinden biri olan Terrarium Atölyesi katılımcıların oldukça keyifli bir gün geçirmesini sağladı. Takım olmanın önemini ve birbiriyle yardımlaşmanın öneminin farkına varan katılımcılar daha önce deneyimlemedikleri Terrarium Atölyesi’ni gerçekleştiriyordu. Terrarium Atölyesi katılımcıların daha önce yapmadıkları bir atölyeydi.

Yer: İstanbul
Tarih: 28/02/2024