M3 Works ekibi olarak Teknopanel çalışanları ile Kıbrıs’ da gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği renkli anlara sahne oldu. Teknopanel çalışanlarına sürpriz yapılarak gerçekleştirilen etkinlikte hiçbir şeyden haberleri ve bilgisi olmayan katılımcılar etkinlik saatinde etkinlik alanına geldiklerinde M3 Works asistanları tarafından daha önce yerleştirilen ritim aletlerini görünce büyük bir şaşkınlığa uğradılar. Ritm Motivasyon Atölyesi başladığı andan itibaren keyif alan katılımcılar, hem eğlendi hem de takım olmanın, birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha fark etmişlerdi. M3 Works eğitmenleri eşliğinde katılımcılara verilen enstrümanlarla ritim yapmaya başlayan Teknopanel çalışanları finalde konser verdiler.

11 Nisan 2015 Cumartesi günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 110 kişilik Teknopanel çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği başladığı andan itibaren bitene kadar rengarenk ve bol notalı bir etkinlik oldu. Teknopanel çalışanları hiçbir şeyden habersiz yoğun toplantılara girip, enerjileri oldukça düşmüştü. Toplantıları biten Teknopanel çalışanları etkinlik saati geldiğinde etkinlik alanına geldiler. Daha önceden M3 Works asistanları tarafından katılımcıların oturacakları yerlere yerleştirilen ritim aletlerini gören katılımcılar, önce çok şaşırdılar daha sonrasında enstrümanları incelemeye başladılar. Bir süre sonra M3 Works eğitmenleri sahneye gelerek Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği başlamış oldu. Eğitmenlerimiz eşliğinde bir sürse egzersiz yapan katılımcılar daha sonradan enstrümanları ellerine alarak çalmayı öğrenmeye başladılar. Öncelikle enstrümanları tanıtan eğitmenimiz, onlar hakkında küçük bilgilerde verdi. Bir süre enstrümanların nasıl çalındığını gösteren eğitmenimiz daha sonra katılımcıların çalmasını istedi, ilk denemede çokta başarılı olamayan katılımcılar ilerledikçe ve tekrar ettikçe doğru ritmi, çalma şeklini bularak tek bir ses, tek bir müzik ortaya çıkarmayı başararak ilk kısmı başarıyla geçtiler. Müzik yapmak için takım olmanın önemini hatırlayan katılımcılar doğru ve istenilen müzikleri ortaya çıkarmaya başladılar. Sonlara yaklaşılırken artık tek bir vücut gibi hareket eden Teknopanel ekibi bir orkestra gibi ritim aletlerini çalıyorlardı. Finalde eğitmenlerimizin bir sürprizi de Teknopanel çalışanları öğrendikleriyle artık konser vereceklerdi. Eğitmenimiz eşliğinde muhteşem bir konser veren Teknopanel çalışanları Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğinin önemini anlamışlardı.

Yer: Kıbrıs
Tarih: 11/04/2015

Teknopanel Ritm Motivasyon Atölyesi Teknopanel Ritm Motivasyon Atölyesi Teknopanel Ritm Motivasyon Atölyesi Teknopanel Ritm Motivasyon Atölyesi Teknopanel Ritm Motivasyon Atölyesi Teknopanel Ritm Motivasyon Atölyesi Teknopanel Ritm Motivasyon Atölyesi Teknopanel Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video