M3 Works olarak Tekfen ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Mobil Orkestra etkinliğimiz katılımcıların ilgi odağı oldu. Mobil Orkestrası etkinliğinde M3 Works ekibimizde yer alan kalabalık orkestra ekibi oldukça renkli görüntüler ortaya çıkardılar. Mobil Orkestra etkinliğe katılan Tekfen  ekibi etkinlik süreci içerisinde keyifli anlar yaşadılar.

27 Aralık 2013 Cuma günü Tekfen ekibi ile Mobil Orkestra etkinliğini Suada’da gerçekleştirdik. Mobil Orkestra etkinliğimizde Tekfen ekibi M3 Works ekibimizde yer alan Ritm Mobil grubumuz gün boyu gerçekleştirmiş oldukları performanslarla izleyicilere keyif dolu vakit geçirmelerini sağladılar. Mobil Orkestra etkinliğimizde parti boyunca aralıksız gösteri sergileyen ekibimiz oldukça renkli görüntülere imza attı.

Mobil Orkestra etkinliğimizde 3 perküsyon ve 1 adet saksafon ile birlikte performansları sergileyen ekibimiz alanda rahat bir şekilde hareket ederek göstermiş olduğu performanslarla keyifli dakikalara sahne oldu. Mobil Orkestra etkinliğinde yer alan Tekfen ekibi bu gösteriyi dikkatli bir şekilde izlerken aynı zamanda da bu gösteriye eşlik etmeye başladılar. Geniş repertuara sahip olan Ritm Mobil ekibimiz günümüzün popüler parçalarından olan kasap, oyun havası, damat havası, kolbastı gibi geniş yelpazeli parçalarla etkinlik alanını karnaval alanına büründürdüler. Mobil Orkestra etkinliğine katılan Tekfen ekibi bu gösteriyle birlikte motivasyonları en üst seviyeye çıkarttılar. Bu etkinlikte yer alan Tekfen ekibi Mobil Orkestra etkinliğinin motivasyonu arttırmada ne kadar başarılı ve önemli bir etkinlik olduğunu anladılar. Bununla birlikte ekip Mobil Orkestra etkinliğinde müzikler eşliğinde hareketli ve keyifli vakit geçirdiler. Sergilenen performanslarla eğlenceli dakikaların yaşandığı Mobil Orkestra etkinliği izleyenlere eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağladı. Mobil Orkestra etkinliğinde yer alan katılımcılar motivasyonun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kavramış oldular.

Tekfen ekibi ile gerçekleştirilen Mobil Orkestra etkinliği izleyenlere keyifli dakikalar geçirmelerini sağladı. Geniş repertuara sahip Ritm Mobil grubu sergilemiş oldukları performanslarla etkinlikte yer alan katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşatırken aynı zamanda da motivasyonlarını en üst seviyeye çıkarttılar. Motivasyon odaklı olan Mobil Orkestra etkinliği göstermiş oldukları performanslarla günün sonunda katılanların eğlenerek zaman geçirdiği etkinlikten geriye keyifli anlar hafızalara kazındı.

Yer: Suada Club
Tarih: 27/12/2013

Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra Tekfen Mobil Orkestra

YouTube video