M3 Works olarak Tarsim ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi motivasyonun ve takım ruhunun üst düzeye ulaştığı bir çalışma oldu. Katılımcılar bu atölye ile firma içi iletişimi kuvvetlendirerek takım ruhunu üst seviyelere çıkardılar. Yüksek konsantrasyon ve zamanlama becerisi gerektiren Ritm Motivasyon Atölyesi katılımcıların iş birliği içerisinde çalışmasıyla amacına ulaştı.

140 katılımcıdan oluşan ve Antalya’da gerçekleşen etkinlikte doğru ritmler sergilemek için birbirinden yardım alan, yanlış çalındığı zaman birbirine destek verip doğruyu birlikte bulan katılımcılar takım çalışmasının güzel bir örneğini gösterdiler. Uyumlu çalışma ve iş birliği sonucu iletişim bağı da güçlenen takımlar bu interaktif çalışma ile grup motivasyonlarını üst seviyelere taşıdılar. Ritm, motivasyon, takım çalışması ve eğlencenin bir arada olduğu interaktif bir çalışma sunulan atölyede Tarsim çalışanları keyifli vakit geçirdiler. Perküsyon ekibimizin enstrümanların kullanımıyla ilgili kısa eğitiminden sonra katılımcılar müziğin ritmine kendilerini kaptırdılar. Takım çalışmasının önemi bu etkinlikle bir kez daha vurgulandı. Başarılı bir performans ortaya çıkması için uyum içinde çalışması gereken katılımcılar aldıkları eğitimin ardından enstrümanları doğru şekilde kullanmayı öğrendi. İş birliği ve iletişimin önemli rol oynadığı Ritm Motivasyon Atölyesi katılımcıların enerji ve motivasyonunu yükseltirken, daha önce birlikte çalışma fırsatı bulmayan katılımcıların samimi ilişkiler kurmalarına da olanak sağladı. Ofis ortamı dışında birbiriyle vakit geçirme fırsatı bulan katılımcılar iş hayatındaki rekabet ortamı yerine iş birliği içerisinde çalışarak takım ruhlarını daha da güçlendirdiler. Bu interaktif çalışma sayesinde takım ruhu gelişirken Tarsim çalışanlarının yüksek enerjileri sayesinde oluşan atmosfer görülmeye değerdi.

Yer: Antalya
Tarih: 24/01/2015

Tarsim Ritm Motivasyon Atölyesi Tarsim Ritm Motivasyon Atölyesi Tarsim Ritm Motivasyon Atölyesi Tarsim Ritm Motivasyon Atölyesi Tarsim Ritm Motivasyon Atölyesi Tarsim Ritm Motivasyon Atölyesi Tarsim Ritm Motivasyon Atölyesi Tarsim Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video