M3 Works olarak Tai ekibiyle birlikte gerçekleştirdiğimiz Tekerlekli Sandalye Fabrikası etkinliği katılımcılar tarafından beğenilen bir aktivite oldu. Duygunun ve heyecanın yoğun olduğu etkinlikte katılımcılarla birlikte bir sosyal sorumluluk projesine imza atmış olduk.

Tekerlekli Sandalye Fabrikası etkinliğinde yapılan tekerlekli sandalyeler, TOFD’daki ihtiyaç sahiplerine bağışlandı. İhtiyaç sahiplerine bağışlanacak olan tekerlekli sandalyeler Tai ekibiyle birlikte birleştirilerek sahiplerine ulaştı. Öncelikle eğitmenimizin verdiği talimatlarla gruplara ayrılan katılımcılar hızla masaların başına giderek de monte olan tekerlekli sandalyeleri birleştirmeye başladılar. Çalışmalarına başlayan takımlar takım içi iletişimini sağlamaya çalışırken bir yandan da diğer takım arkadaşlarıyla olan iletişimlerine de dikkat ettiler. Zaman ilerledikçe takım çalışmasının öneminin farkına varan takımlar çalışmalarına hız kesmeden devam ettiler.

Tekerlekli Sandalye Fabrikası etkinlik bittiğinde katılımcılar bağışlanacak olan tekerlekli sandalyeleri yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyordu. Aynı zamanda birçok duygusal sahneye tanık olunan etkinlik katılımcılara takım olmanın ve birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha hatırlattı.

Yer: Ankara
Tarih: 02/03/2019

Tai Tekerlekli Sandalye Fabrikası Tai Tekerlekli Sandalye Fabrikası Tai Tekerlekli Sandalye Fabrikası