M3 Works ailesi olarak Styker ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi eğlenceli anlara sahne oldu. Styker çalışanları ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

07 Mart 2019 tarihinde, Styker ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi enerjisi üst seviyelerde başlayan ve aynı enerji ile devam eden bir aktivite oldu. Styker ekibi M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı. M3 Works ekibinin kurulumu bittikten sonra etkinlik alanına gelen Styker çalışanları parkurları görünce ne yapacaklarını düşünmekteydiler. M3 Works moderatörü sahneye çıkıp yapacakları oyunu ve geçecekleri parkurları tek tek anlattıktan sonra Styker çalışanlarının kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. Takımlara ayrılan ekip ilk parkurlarının başına geçerek yarışmaya başladı. Parkurları takım halinde geçen Styker çalışanları büyük rekabete sahne olan bir yarış çıkardı. Başlarda zorlanan ancak zamana ilerledikçe birlikte hareket edildiğinde parkurların daha kolay geçildiğini anlayan ekibin işleri daha da kolaylaşmış oldu. Parkurları sırasıyla geçen takımlar tüm etapları bitirdikten sonra topladıkları puanları hesaplanarak birinci olan takım belirlenmiş oldu. Final kısmında birinci olan takımı açıklayan sunucumuz birinci takıma ödüllerini teslim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler. Aktiviteden büyük keyif alan Styker ekibi etkinliğin bitmesi ile aktivite alanında yüzleri gülen bir şekilde ayrıldılar.

Styker ekibi ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte katılımcılar büyük keyif aldılar. Takım olunca zorlukların üstesinden ne kadar kolay gelindiğini bir kez daha hatırlamış olan ekibi etkinliğin tadını sonuna kadar çıkarmış oldular.

Yer: İstanbul
Tarih: 07/03/2019

Styker M3 Challenge Styker M3 Challenge Styker M3 Challenge Styker M3 Challenge