65 farklı online takım çalışması ve motivasyon etkinliğimizle uzaktan çalışan takım arkadaşlarınızı birleştirin!

Şirketler neden online takım çalışması etkinliği gerçekleştirir?

İnternet üzerinde onca ücretsiz yayına, onca bedelsiz eğitime, Youtube’da bulunan birçok video kaydına rağmen şirketler neden online kurumsal etkinlikler gerçekleştiriyor hiç düşündünüz mü?

Corona virüs sebebiyle birçok şirket ofislerini kapattı ve evden çalışmaya başladı. Bu dönemlerde yapılan tüm toplantılar online bir şekilde yapılmakta, iletişim görüntülü veya sesli görüşmeler ile sürdürülmekte, planlamalar bu doğrultuda yapılmakta.

Oysa bu dönemde çalışanlar tek başlarına,bilgisayar karşısında çalışıyorlar. Yapılan toplantı ve sunumlar yeterince interaktif ve online olamayabiliyor. Ayrıca ev ortamının getirdiği rahatlıkla konsantrasyon çok çabuk düşebiliyor.

İşte bu durumlarda şirket çalışanlarının enerjilerinin yükselmesi, yalnız hissetmemesi, birlikte olmanın getirdiği sinerji ile takım ruhunun oluşturulması için M3 Works’ün sunduğu online takım çalışması etkinliklerinden faydalanabilirsiniz.

onlinekurumsaletkinlik

Canlı yapılmakta olan çalışmalar diğer kaynaklar gibi basit kayıtlardan çok daha öte, birlikte çalışma duygusunu oluşturur. Sadece şirketinize özel yapılan çalışmada tüm görsel ve işitsel uyaranlar markanıza göre özelleştirilir. Eğitmenlerimiz birebir çalışanlarınızla ilgilenerek sorularını cevaplar, beklentilerini karşılar.

Tüm bunlar sonucunda şirketin çalışanlara değer vermiş olduğu ve takım bilincini ne kadar önemsediği gösterilmiş olur. Çalışanlar kendilerini önemli hisseder ve şirketin evden çalışma koşullarında bile onların yanlarında olduğunu daha iyi anlarlar.

Online takım çalışması ve motivasyon etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim bilgilerimize ulaşmak için lütfen tıklayınız : M3 Works İletişim