Siemens Leasing ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Tekerlekli Sandalye atölyesinde katılımcılar etkinliğin başından itibaren eğlenceli anlar yaşadılar. Katılımcıların büyük ilgi duyduğu atölyede takımlar de monte sandalyeleri özenle birleştirerek bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar.

7 Kasım 2019 Perşembe günü, İstanbul’da bir otelde gerçekleşen etkinlikte Siemens Leasing ekibi ile Tekerlekli Sandalye atölyesi gerçekleştirdik. M3 Works ekibinin önceden alana gelip kurulumunu tamamlamasının ardından katılımcılarda yavaş yavaş alana gelmeye başladılar. 5 takıma ayrılacak olan ekip masaların üstündeki de monte sandalyeleri gördüklerinde çok fazla bir şey anlayamasalar da M3 Works sunucusunun sahne çıkıp konuşma yapmasıyla birlikte katılımcıların kafasındaki soru işaretleri yavaşça silinerek etkinliğe geçildi. Takımlara ayrılan katılımcılar kendilerine ait masaların başına geçtiler. Sunucunun verdiği talimatlar ve Siemens Leasing için özel hazırlanmış kitapçık yardımıyla Tekerlekli Sandalye atölyesine başladılar. Parçaları birleştirmek için çabalayan katılımcılar eksik parçalar olduğunu fark ettiler. Devreye sunucumuz girdi ve her takım eksik parçaları toplaması için soracağı sorulara doğru cevap vermeleri gerektiğini söyledi. Sunucumuzun sorduğu sorulara doğru cevap veren takımlar eksik parçalarını tek tek almaya başladılar. Parçalarını tamamlayan katılımcılar hızla sandalyeyi birleştirmeye başladılar. Takım içi uyumun ve takımlar arası iletişimin güçlü olduğu etkinlikte katılımcılar sadece kendi takımlarına değil diğer takımlara da destek oldular. Bu etkinlin bir sosyal sorumluluk projesi olduğunun bilinciyle çalışan katılımcılar sandalyeleri daha bir özenle birleştirdiler. Duygusal anların yoğun yaşandığı etkinlikte tekerlekli sandalyeleri bitiren takımlar sandalyeyi kullanacak kişilere takım olarak içlerinden gelen duygularla bir mektup yazdılar. Siemens Leasing ekibi ile büyük bir sosyal sorumluluk projesine adım attığımız bu etkinlikte Tekerlekli Sandalye atölyesinde yapılan sandalyeler Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinde ihtiyaç sahibi dostlarımıza teslim edildiler.

M3 Works olarak Siemens Leasing ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Tekerlekli Sandalye atölyesinde katılımcılar duygusal anlar yaşadılar. İhtiyaç sahibi insanlara umut ışığı olmanın haklı gurunu yaşayan katılımcılar alandan yüzleri güler bir şekle ayrıldılar.

Yer: İstanbul

Tarih: 7 Kasım 2019

YouTube video