Shopping Fest coşkusunu tüm canlılığı, enerjisi ve renkleriyle yaşatan FLO, 16 Haziran Cumartesi günü İstiklal Burger King önünde unutulmaz bir performansa ev sahipliği yaptı.

flo_istshopfest

Ritmbox Performans Atölyesi’nin ritm performasında, ayakkabılar müzik aleti oldu. Farklı özellikteki ayakkabılardan çıkan muhteşem seslere şahit olan 7’den 70’e herkes ayakkabılar eşliğinde unutulmaz bir müzik ziyafetine şahit oldular.
Türkiye’nin ilk ayakkabı orkestrasını izleme fırsatını yakalayanlar hem sıra dışı bir performans izlediler hem de eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Türküye’nin “Ritmbox” İlk Ayakkabı Orkestrası performansı

Ritmbox Performans Atölyesi, İstanbul Shopping Fest kapsamında Taksim Meydanı’nda sıra dışı bir performans sergiledi. Bir ayakkabı firmasınca düzenlenen ritm performansında, ayakkabılar müzik aleti oldu. Farklı özellikteki ayakkabılardan çıkan seslere şahit olan vatandaşlar, hem Türkiye’nin ilk “ayakkabı orkestrası”nı izleme fırsatını yakaladı hem de sıra dışı müzik performansıyla eğlenceli dakikalar yaşadı. Karikatüristler, alışveriş yapan müşterilerin karikatürlerini çizdi.

Yeni Şafak
Shopping Fest coşkusunu tüm canlılığı, enerjisi ve renkleriyle yaşatan FLO, 16 Haziran Ritmbox Performans Atölyesi’nin ritm performasında, ayakkabılar müzik aleti oldu. Farklı özellikteki ayakkabılardan çıkan muhteşem seslere şahit olan 7’den 70’e herkes ayakkabılar eşliğinde unutulmaz bir müzik ziyafetine şahit oldular. Türkiye’nin ilk ayakkabı orkestrasını izleme fırsatını yakalayanlar hem sıra dışı bir performans izlediler hem de eğlenceli dakikalar yaşadılar. Bu muhteşem festival boyunca sürecek olan FLO ve Polaris’in özel indirim kampanyasında; bir ürün alan herkes, ikinci ürüne yüzde 50 indirimli sahip olacak. Shopping Fest boyunca FLO ve Polaris mağazalarında hem indirimli hem de kaliteli alışveriş yapmak mümkün. Moda, kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan FLO ve Polaris’in yeni sezona damgasını vuran birbirinden şık ve rahat çeşitleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.

BugünBugece
Ritmbox Performans Atölyesi :: Ayakkabı Orkestrası FLO’nun Shopping Fest’e özel Türkiye’nin ilk ayakkabı orkestrası Galatasay Meydanı’nda… Shopping Fest coşkusunu tüm canlılığı, enerjisi ve renkleriyle yaşatan FLO, 23 Haziran Cumartesi günü Galatasay Meydanı’nda unutulmaz bir performansa daha ev sahipliği yapacak. Ritmbox Performans Atölyesi’nin ritm performasında, ayakkabılar müzik aleti olacak. Farklı özellikteki ayakkabılardan çıkan muhteşem seslere şahit olacağınız 16:00-22:00 saatleri arasında gerçekleşecek bu muhteşem performansı kaçırmak istemeyeceksiniz. Türkiye’nin ilk ayakkabı orkestrasını izleme fırsatını yakalayanlar hem sıra dışı bir performans izleyecek hem de eğlenceli dakikalar yaşayacaklar. Yine aynı gün 12:00-22:00 saatleri arasında, İstiklal FLO mağazasından 100 TL ve üzeri alışverişler yapanlar Shopping Fest hatırası olarak karikatürlerini yaptırabilecekler. Bu muhteşem festival boyunca sürecek olan FLO ve Polaris’in özel indirim kampanyasında; bir ürün alan herkes, ikinci ürüne yüzde 50 indirimli sahip olacak. Shopping Fest boyunca FLO ve Polaris mağazalarında hem indirimli hem de kaliteli alışveriş yapmak mümkün. Moda, kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan FLO ve Polaris’in yeni sezona damgasını vuran birbirinden şık ve rahat çeşitleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Event Türkiye
FLO’nun Shopping Fest’e özel Türkiye’nin ilk ayakkabı orkestrası
Galatasay Meydanı’nda…
Shopping Fest coşkusunu tüm canlılığı, enerjisi ve renkleriyle yaşatan FLO, 23 Haziran Cumartesi günü Galatasay Meydanı’nda unutulmaz bir performansa daha ev sahipliği yaptı.

Ritmbox Performans Atölyesi’nin ritm performasında, ayakkabılar müzik aleti oldu. Farklı özellikteki ayakkabılardan çıkan muhteşem seslere şahit olunan 16:00-22:00 saatleri arasında gerçekleşen bu muhteşem performansı katılımcılar beğeniyle izledi.
Türkiye’nin ilk ayakkabı orkestrasını izleme fırsatını yakalayanlar hem sıra dışı bir performans izledi hem de eğlenceli dakikalar yaşadı.