M3 Works ekibi olarak Shell çalışanları için orijinal bir oyun olan M3 Refleks oyununu kurduk. Yoğun ilgi gösteren Shell ekibi soruları doğru cevaplaya bilmek için zamana karşı yarıştı. Günün sonunda en yüksek puanı alan Shell çalışanı sürpriz ödülle ödüllendirildi.

31 Temmuz 2018 Salı günü, Gayrettepe’deki Shell Genel Müdürlük binasında kurduğumuz M3 Refleks oyunu Shell çalışanları için özel olarak tasarlanarak kurudu. Soru cevap şeklinde olan Refleks oyunu katılımcıların ekranda çıkan soruları butonlara basarak cevap vermesi şeklinde oynanıyor. Katılımcılar M3 Refleks oyununun başına geldiklerinde ekranda çıkan soruları zamana karşı en hızlı ve doğru şekilde cevaplamaya çalıştılar. Günün birincisi olmak için ellerinden geleni yapan katılımcılar çalıştıkları şirket ile ilgili soruları en hızlı ve doğru şekilde cevaplamaya çalıştılar. Günün sonunda soruları en hızlı ve doğru yanıtlayan kişi günün birincisi olmaya hak kazarak sürpriz hediye ödülünü kazanmış oldu. Katılımcıların her gün rutin işe geldiklerini düşündüklerinde karşılarına çıkan Refleks oyunu onların günlerini daha pozitif geçirmelerini sağlayan bir aktivite oldu. Yoğun ilginin olduğu Refleks etkinliğinde Shell çalışanları oldukça eğlendi. Etkinliğin sonuna gelindiğinde çok mutlu olduklarını ifade eden Shell çalışanları bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek günü tamamladılar.

M3 Works olarak Shell çalışanları için gerçekleştirdiğimiz M3 Refleks etkinliği başladığı andan itibaren ilgi gördü ve enerjisi hep üst seviyede yer aldı. Katılımcıların birinci olmak için çalıştıkları şirket ile ilgili soruları süre bitmeden doğru yanıtlamak için bir birleri ile yarıştılar. Etkinliğin sonunda katılımcılar arasında en kısa sürede en çok doğru cevaba ulaşan kişi günün birincisi oldu.

Yer: İstanbul
Tarih: 31/07/2018

Shell M3 Refleks Shell M3 Refleks Shell M3 Refleks Shell M3 Refleks