YouTube video

Shell ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Define Avı aktivitesini gerçekleştirdik. 16 kişiden oluşan Shell ekibi oldukça heyecanlıydı. Meraklı gözlerle etrafı inceleyen katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan Shell ekibi bir an önce Define Avı’na başlamak istiyordu. Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Define Avı aktivitesi başladı.

İlk olarak 2 farklı takıma ayrılan katılımcılar ardından hızla aktiviteye başladı. Birbirinden keyifli görevler ve eğlenceli soruları yanıtlamaya başlayan katılımcılar birbirinden farklı noktalara gidecekti. Her takımın kullanacağı güzargah farklıydı. Hızlı olanın birinci olmadığı Define Avı’nda önemli olan soruları doğru yanıtlamak ve görevleri eksiksiz yerine getirmekti.

Gittikleri her nokta da takımları bekleyen görev kartlarıyla birlikte ne yapacaklarını anlayan takımlar ardından iş birliği ve uyum içinde görevi gerçekleştirmeye başladı. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan Shell ekibi oldukça keyifli bir Define Avı aktivitesi gerçekleştiriyordu.

Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin doruk noktaya ulaştığı Define Avı aktivitesinde katılımcılar hem eğlendi hem öğrendi. Böylece birbirinden keyifli dakikalar geçiren Shell ekibi hiç ara vermeden parkuru tamamlamaya çalışıyordu. Zaman ilerledikçe takım içi iletişimleri de kuvvetlenen katılımcılar Define Avı’nda hem eğlendi hem de öğrendi.

Takımların yarışmayı tamamlamasıyla birlikte heyecan doruk noktaya ulaştı. Herkes hangi takımın birinci olduğunu merak ediyordu. Yapılan görevler ve cevaplanan sorular kontrol edildikten sonra kazanan takım seçildi. Sunucumuzun takdimiyle kazanan takıma kupası verildi. Dereceye giren takımlara da çeşitli hediyeler verildi.

Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin en önemli kural olduğu Define Avı’nda heyecan bir an olsun azalmadı. Katılımcılar hem kıyasıya bir rekabet içine girmiş hem de takım çalışmasının öneminin iyice farkına varmıştı. Hep birlikte hareket edip kazanan takım olmak için çalışan katılımcılar aynı zaman da oldukça eğlenceli de vakit geçiriyordu. Birçok olgunun bir arada olduğu ve kavranıldığı Define Avı aktivitesiydi. Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin öneminin anlaşılmasının yanı sıra oldukça eğlenen takımlar unutulmaz dakikalar geçirdi.

Yer: Fenerbahçe Topuk Yaylası / Düzce
Tarih: 03/12/2016

Shell Define Avı Shell Define Avı Shell Define Avı Shell Define Avı Shell Define Avı Shell Define Avı Shell Define Avı Shell Define Avı