YouTube video

M3 Works ekibi olarak Rönesans Gayrimenkul ekibi ile birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 100 kişilik bir ekip olan Rönesans Gayrimenkul ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. Hep birlikte bu ritm dersi içini bir araya gelmiş olan katılımcılar sabırsızlıkla Ritm Motivasyon Atölyesi’nin başlamasını bekliyordu. Polonezköy’de bir araya geldiğimiz Rönesans Gayrimenkul ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi boyunca hiç unutamayacakları dakikalar geçirdi. Rönesans Gayrimenkul ekibi sabırsızlıkla hazırlıkların tamamlanmasını bekliyordu.

Eğitmenimizin sahne almasıyla birlikte aktivite resmen başladı. Üç farklı gruba ayrılan katılımcılar enstrümanlarıyla egzersiz yapmaya başladı. İlk anlarda oldukça uyumsuz olan katılımcılar çalışmaya hiç ara vermeden çalmaya devam etti. Motivasyonlarını kaybetmeyen Rönesans Gayrimenkul ekibi sonuca ulaşacağından emindi.

Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin en önemli kural olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Takım olma halinin en üst düzeyde olduğu aktivite de Rönesans Gayrimenkul ekibi hem eğlenceli hem de öğretici dakikalar geçiriyordu. Hep birlikte hareket etmeyi öğrenen katılımcılar Ritm Motivasyon Atölyesi’nden keyif almaya başlamıştı. Ortaya çıkan ritmik sesler herkesi mutlu etmişti. Böylece daha önce yapmadıkları şeyleri yapıyor olmak Rönesans Gayrimenkul ekibi için oldukça ilginç bir deneyimdi.

Eğitmenimiz eşliğinde çalışmaya devam eden Rönesans Gayrimenkul ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi’nden oldukça fazla şey öğrenmişti. Takım olma halinin yanı sıra koordineli hareket etmeyi ve takım içi iletişimin önemini fark eden Rönesans Gayrimenkul ekibi iş yaşamında sürekli konuşulan fakat uygulanmakta zorlanılan kavramları birebir olarak uyguluyordu. Böylece daha önce gerçekleştirmedikleri bir aktivite gerçekleştiriyorlardı.

Çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden Rönesans Gayrimenkul ekibi için sırada gün boyunca çalışılan kompozisyonun kaydedilmesi vardı. Gün boyunca çalıştıkları kompozisyonu profesyonel bir şekilde kaydetmek isteyen Rönesans Gayrimenkul ekibi öncelikle birkaç kez prova yaptı. Provaların tamamlanmasıyla birlikte büyük kayıt başladı. Kayıt sırasında hiç hata yapmayarak kaydı tamamlayan Rönesans Gayrimenkul ekibi eğitmenimizi bile şaşırttı. Oldukça başarılı bir konser kaydı gerçekleştiren katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı. Bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen katılımcılar bu anları ölümsüzleştirdi. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen katılımcılar yavaş yavaş alandan ayrıldı.

Yer: Village Park / Polonezköy
Tarih: 26/11/2016

Rönesans Gayrimenkul Ritm Motivasyon Atölyesi Rönesans Gayrimenkul Ritm Motivasyon Atölyesi Rönesans Gayrimenkul Ritm Motivasyon Atölyesi Rönesans Gayrimenkul Ritm Motivasyon Atölyesi Rönesans Gayrimenkul Ritm Motivasyon Atölyesi Rönesans Gayrimenkul Ritm Motivasyon Atölyesi Rönesans Gayrimenkul Ritm Motivasyon Atölyesi Rönesans Gayrimenkul Ritm Motivasyon Atölyesi