16 Ağustos 2017 Çarşamba günü Remax ekibi ile birlikte Kokteyl Atölyesi gerçekleştirdik. 14 kişiden oluşan Remax ekibi ile Tuzla’da buluştuk. Oldukça heyecanlı görünen Remax ekibi bir an önce Kokteyl Atölyesi’ne başlamak istiyordu.

M3 Works asistanlarının alanı Kokteyl Atölyesi için hazır hale getirmesinin hemen ardından aktivite başladı. İlk olarak takımlara ayrılan katılımcılar ardından barmenimiz eşliğinde kokteyl yapımına geçti. Birbirinden farklı ve lezzetli kokteyller yapmaya başlayan takımlar aynı zamanda birlikte hareket etmeye de başladı.

Takım halinde hareket edilmesi gereken bir aktivite olan Kokteyl Atölyesi’nde katılımcılar baştan sona bir arada hareket etti. Oldukça eğlenceli geçen aktivite de heyecan bir kez olsun azalmadı. Hem yeni kokteyller yapmayı öğrenen hem de takım çalışmasının önemini yeniden fark eden Remax ekibi oldukça mutlu görünüyordu. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan katılımcılar bol bol fotoğraf çektirdi.

Yer: Remax / Tuzla
Tarih: 16/08/2017

Remax Kokteyl Atölyesi Remax Kokteyl Atölyesi Remax Kokteyl Atölyesi Remax Kokteyl Atölyesi Remax Kokteyl Atölyesi Remax Kokteyl Atölyesi Remax Kokteyl Atölyesi Remax Kokteyl Atölyesi

YouTube video