18 Eylül 2017 Pazartesi günü Randstad ekibi ile birlikte çok eğlenceli bir Videostar aktivitesini gerçekleştirdik. 5 takımdan oluşan Videostar aktivitesi Polonezköy’de gerçekleştirildi.

Sunucumuzun alana gelip açılış konuşmasını yapması ile Videostar aktivitesi başladı. Öncelikle aktivite hakkında kısa bilgiler aktaran sunucumuz ardından Randstad ekibi oldukça heyecanlı görünüyordu. Randstad ekibi Videostar aktivitesine hazırdı.

Kendilerine iletilen konu başlıklarına göre senaryolarını yazmaya başlayan takımlar ilk aşamadaydı. Yaratıcıklarını kullanan takımlar kısıtlı süre içinde senaryo yazma aşamasını tamamladı. Yazdıkları senaryoya uygun olarak kostüm ve aksesuar seçen takımlar ikinci aşamaya geçti. Sırada yazılan senaryolara uygun olarak filmler çekmek vardı. İş bölümü ve koordineli hareket ederek daha hızlı çalışan Randstad ekibi için oldukça eğlenceli bir aktivite devam etmekteydi. Bir yandan filmleri çeken diğer yandan eğlenen Randstad ekibi aynı zamanda takım olmayı yeniden keşfetti. Birlikte hareket edip koordineli olmanın faydalarını fark eden takımlar için Videostar aktivitesi oldukça eğlenceliydi. Çekimlerini tamamlayan takımlar aralarından bir kişi seçerek montaj aşamasına geçti. Son aşama olan montaj kısmıydı. Senaryolarına uygun olarak çekilen filmlere doğaçlama sahneler de ekleyen takımlar montaj aşamasında filmleri çeşitli efektler ve müzikler ekledi.

Filmler tamamlanmıştı. Sıra galada bütün filmleri izlemekteydi. İzlenen filmlerin ardından jürinin oylamasıyla birlikte ödüller dağıtıldı. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Randstad ekibi oldukça mutlu görünüyordu.

Yer: Village Park / Polonezköy
Tarih: 18/09/2017

Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar Randstad Videostar

YouTube video