Eğlenceli, eğitici bir o kadar da keyifli! M3 Works olarak Performans Gümrük Müşavirliği çalışanları ile 4 ay boyu süren eğitimler sonucu ortaya çıkan gösteri görülmeye değerdi. Şirket çalışanlarından oluşan Müzik Kulübü 10.Yıl Kuruluş Partisi’nde sergilemek üzere her hafta düzenli olarak M3 Works profesyonel eğitmenleri ile birlikte çalıştılar.

M3 Works olarak Performans Gümrük Müşavirliği çalışanlarına sağladığımız sosyal kulüp eğitmenliği, kulüp koçluğu, eğitim materyalleri, ses ve görüntü sistemleri gibi destek hizmetler sayesinde muhteşem bir takım çalışmasına imza atıldı. Düzenli çalışmalar sonucu ortaya çıkan gösteri katılımcılar arası takım ruhunu güçlendirirken, firma içi iletişim bağlarının kuvvetlenmesine de olanak sağladı. Katılımcılara düzenli olarak profesyonel müzisyenlerimiz tarafından verilen eğitimlerle enstrümanların nasıl çalınacağı öğretildi. Yaklaşık 4 ay boyunca her hafta süren eğitimler sayesinde katılımcılar arasında oluşan sinerji iş hayatlarında da takım halinde çalışmalarına pozitif bir katkı sağladı. Kurulan müzik kulübü sayesinde her birey üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmenin takıma olan etkilerini bire bir gözlemlerken, iş birliği ve uyumlu çalışma sonucu ortaya konan performans büyük beğeni topladı. Performans Gümrük Müşavirliği şirket binasında her hafta gerçekleştirilen eğitimler sonrasında daha önce hiçbir müzik aleti çalmamış olan katılımcılar bile enstrümanlara olan hâkimiyetleriyle dikkat çekti. Konsantrasyon, yaratıcılık ve doğru zamanlama becerisi gerektiren kulüp aktivitesi katılımcıların motivasyonlarının artmasına da önemli bir katkı sağladı. Doğru ritmleri ortaya çıkarmak için büyük bir emek ortaya koyan katılımcılar bir takımın başarılı olabilmesi için her bireyin sorumluluklarının yerine getirmesinin ne denli önemli olduğunu bir kez daha görmüş oldular. Performans Gümrük Müşavirliği çalışanları iş birliği ve eğlencenin bir arada olduğu bu atölye ile özgüvenleri de büyük ölçüde arttı. Zorlandıkları yerlerde birbirlerinden destek alan katılımcılar eğitimler boyunca büyük bir iş birliği örneği gösterdiler. Buz kırıcı özelliği ile de dikkat çeken müzik kulübünde katılımcılar eğitimler boyunca birçok farklı türde ritm öğrendiler. Bulundukları takıma dolayısı ile de çalıştıkları firmaya aidiyet ve bağlılık duygusu geliştiren müzik kulübü, önceden birlikte çalışma fırsatı bulamayan katılımcıların ilişkilerinin gelişmesinde önemli bir rol oynadı.

9 kişiden oluşan Performans Gümrük Müşavirliği Müzik Kulübü yalnızca vurmalı çalgılar kullanarak yorumlanan tanınmış parçalarla çok özel bir gösteri sergilediler. Katılımcılar 4 aylık çalışma sonrasında 10.Kuruluş Yılı Partisi’nde muhteşem bir performansa imza attılar. Sevilen ritmleri takım ruhu ve yüksek enerjilerini ortaya koyarak seslendiren katılımcılar aylar süren emeklerinin başarılı sonucuna ulaşmış olmanın keyfini çıkardılar.

Yer: Dalyan Club / Fenerbahçe
Tarih: 10/05/2014

Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi Performans Gümrük Müşavirliği Ritm Performans Atölyesi