Evden çalışırken dünyayı gezmek mi? Dünyanın birçok şehrinde dijtalleştirdiğimiz özel çekim rotalarını lisanslı rehberimiz eşliğinde geziyor, sokaklarında dolaşıyor, müziklerini dinliyor ve lezzetlerini tadıyoruz.

🥳 Meksika, Barselona, Monako, Katar ve daha niceleri… Bu seferse Japonya’ya gidip geldik. 🇯🇵😎

Daha çok gezen mi yoksa daha çok okuyan mı bilir sorusuna eğer cevabınız daha çok gezen ise bu etkinlik tam size göre.İster Meksika, Japonya, Katar gibi turistlik ülkelere ister New York, Paris, Barselona gibi gezerken aşık olabileceğiniz şehirlere isterseniz de dünyanın en güzel şehri İstanbul’a veya tarih ve doğasıyla beraber gözbebeğimiz Çanakkale’ye düzenlediğimiz sanal turlarımız ile beraber eğlenerek öğrenebilirsiniz.

Çalışma arkadaşlarınız ile beraber çıktığınız bu yolculukta şehirlerin tarihi bölgelerini, sokaklarını, doğasını keşfedebilirsiniz.  Her turumuz için özel olarak çalıştığımız lisanslı rehberlerimizin eğitici ve bir o kadar da eğlenceli sunumu eşliğinde aklınızda ki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Sanal turumuz ile birlikte şehirlerin mimari yapıları ile beraber kendilerine özgü müziklerini dinlerken aynı zamanda mutfaklarını öğrenip lezzetlerini tadıyoruz. Birçok açıdan kişisel gelişime faydası bulunan Online Sanal Tur etkinliğimizi takım halinde gerçekleştirdiğimiz için ekibinizin birbiri ile kaynaşması, iletişimini güçlendirmesi, motivasyonlarının yükseltilmesi gibi birçok konu da katkı sağlamaktadır.

YouTube video

M3 Works olarak en iyi online sanal tur deneyimini yaşayabilmeniz içim özel olarak hazırladığımız yazılımımızı Zoom, Webex, Teams, Google Meet gibi şirketinizin kullandığı kendi sistemine bağlıyor ve böylelikle buradan turumuzu gerçekleştiriyoruz.

Onlarca yüzlerce hatta binlerce kişinin aynı anda katılabileceği aktivitemizi 12 Ocak 2022 tarihinde sektörde öncü bankaların birinin çalışanları ile Japonya Sanal Turu’muzu gerçekleştirdik. Yoğun katılımın olduğu etkinliğimizde rehberimizin Asya kültürü ve Japonya hakkında ki verdiği bilgileri dikkatli bir şekilde dinlediler. Bazı katılımcıların iş yerlerinden bazı katılımcılarında evlerinden katıldığı turumuzu Webes uygulaması üzerinden gerçekleştirdik. Etkinlik sonunda ise hatıra fotoğrafı çektirmek için görüntülerini açan katılımcılar arasında evlerinde olanların eşleri, çocukları gibi aile bireylerinde olmasıyla berabergüzel bir görüntü oluştu. Son olarak da katılımcılar tarafından alınan olumlu geri dönüşler hem firma yetkililerini mutlu ederken hem de biz M3 Works ailesini gururlandırdı.