YouTube video

M3 Works ekibi olarak Yaratıcı Tişört Atölyesi’ni Novartis ekibinin çocuklar için düzenlediği “Novartis Bilim Günü” etkinliğinde gerçekleştirdik. Kavacık’ta gerçekleşen aktivite tüm çocuklar keyifli dakikalar yaşattı. Öğleden sonra toplantı arasında gerçekleştirilen aktiviteye 75 kişilik bir katılım vardı.

Etkinlik alanına gelen çocuklar moderatörümüzden aldıkları bilgilerle Yaratıcı Tişört Atölyesine başladı. Masalarında bulunan malzemelerle en iyi tshirtü üretmeye çalışan çocuklar için oldukça keyifli bir aktivite gerçekleşiyordu. Sunulan şablonlara göre hareket eden çocuklar ekibi aynı zamanda kişisel yeteneklerini de konuşturdu. Ortaya yaratıcı birçok şekiller çıkaran çocuklar, takım olarak ve bireysel olarak hareket etti. Birbirleriyle fikir alışverişinde bulunan çocuklar takım olarak hareket etmeyi keşfetti. Eğlendirici olmanın yanında öğretici yanı da bulunan aktivite çocuklara hiç unutamayacakları anlar yaşattı. Bu anları fotoğraf ve videolarla destekleyen çocuklar oldukça mutlu görünüyordu.

Yer: Novartis / Kavacık
Tarih: 19/11/2016

Novartis Yaratıcı Tişört Atölyesi Novartis Yaratıcı Tişört Atölyesi Novartis Yaratıcı Tişört Atölyesi Novartis Yaratıcı Tişört Atölyesi Novartis Yaratıcı Tişört Atölyesi Novartis Yaratıcı Tişört Atölyesi Novartis Yaratıcı Tişört Atölyesi Novartis Yaratıcı Tişört Atölyesi