11 Şubat 2016 Perşembe günü Nestle Waters ekibiyle birlikte Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. Hilton Bomonti’de gerçekleşen etkinliğe 220 kişilik bir katılım vardı. M3 Works asistanları kendilerine ait olan odada hazırlıklarını gerçekleştiriyordu. O sırada toplantı da olan Nestle Waters ekibi bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Sunucumuzun alana gelmesiyle birlikte aktivite başladı. İlk olarak Logo Tablosu hakkında kısa bilgiler veren eğitmenimiz ardından katılımcıları takımlara ayırdı.  Masalarının üzerinde bulunan malzemelerle en güzel ve slogana en uygun tabloyu yapmak isteyen katılımcılar hızla aktiviteye başladı.

Takım olmayı keşfeden Nestle Waters ekibi birlikte hareket ederek sonuca ulaştı. Böylece takım olmanın önemini bir kez daha fark eden katılımcılar için aynı zamanda oldukça öğretici bir etkinlik gerçekleşiyordu.  Takım olmanın ve birlikte hareket etmenin öneminin ve değerinin farkına varan katılımcılar için Logo Tablosu aktivitesi keyifli anlara sahne oldu.

Takımlar bütünü oluşturmanın dışında takım içi iletişimini kuvvetlendirecek şekilde çalıştı. Birlikte hareket ederek kısıtlı bir süre zarfında hayal ettiklerini tuallere aktaran takımlar için heyecan hiç azalmadı.

Sona yaklaştıkça takımlar yavaş yavaş tuallerini bitirmeye başlamıştı. Alanda bulunan fuaye alanında sergilenecek olan tablolara takımlar imzalarını da atmayı da unutmadılar. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Nestle Waters ekibi hem takım çalışmasının en güzel örneklerinden birini deneyimledi hem de doyasıya eğlendi.

Yer: Hilton İstanbul Bomonti
Tarih: 11/02/2016

Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width= Nesle Waters Logo Tablosu width=

YouTube video