M3 Works olarak n11.com ekibi için gerçekleştirdiğimiz Origami etkinliğinde renkli anlar yaşandı. Katılımcılar tarafından ilgi gören etkinlikte eğitmen eşliğinde kendi origami kuşlarını yaptılar.

21 Haziran 2018 Perşembe günü Bomontiada’da gerçekleştirdiğimiz Origami Atölyesi n11.com ekibi tarafından enerjisi hep en üst seviyede geçen bir etkinlik oldu. M3 Works ekibinin alanı etkinliğe hazırlamasının ardından n11.com ekibinin alana gelmesi ile etkinlik başlamış oldu. Eğitmenin katılımcıları karşılamasının ardından Origami Atölyesine geçildi. Katılımcılara origaminin tarihçesi ve yapılışı hakkında ufak bilgiler veren eğitmenimiz katılımcılarla birlikte ilk origamilerini yapmaya başladılar. Birkaç çeşit origami yapan katılımcılar ilk başta zorlansalar da elleri alıştıkça daha da pratikleştiler. Etkinlik sonunda katılımcılar en iyi yaptıkları origamileri sergileyerek Origami etkinlik birincisini belirlediler. Ödülünü alan katılımcı günün hatıra fotoğrafını çektirerek etkinliği bitirmiş oldı. Katılımcılara kendi yaptıkları origamiler günün anısı olarak kendilerinde kaldı. Etkinlik sonunda enerjileri yüzlerindeki gülümsemeden belli olan katılımcılar alandan ayrıldı.

n11.com ekibi için oldukça etkili geçen Origami Atölyesi bireysel bir etkinlik gibi gözükse de yardımlaşmayı ön planda tutan bir aktivite oldu. Origami yapımında zorlanan katılımcılar diğer arkadaşlarından yarım alarak etkinliği tamamlamış oldu.

Yer: Bomontiada
Tarih: 21/06/2018

YouTube video

n11.com Origami Atölyesi n11.com Origami Atölyesi n11.com Origami Atölyesi n11.com Origami Atölyesi