M3 Works ekibi olarak 20 Ekim 2015 Salı günü Microsoft ekibiyle birlikte keyifli bir aktivite gerçekleştirdik. Sabahın erken saatlerinde alanda bulunan ekiple birlikte Elbirliği Tablosu aktivitesine başladık. Herkes oldukça heyecanlıydı.

Çocukluklarına geri dönen katılımcılar sırayla ellerini boyaya batırıp panoya bastılar. Ellerini basmak dışında daha da yaratıcı çizimler yapan katılımcılar oldukça fazla eğlendi. Boyaların sağlık açısından hiçbir zararının olmaması herkes için sevindiriciydi. Ayrıca ellerinin boya olmamasını isteyen katılımcılar için kullan at eldivenlerin bulundurulması Elbirliği Tablosu aktivitesine katılımı daha da arttırdı. Özellikle Microsoft’un logo renklerini kullanan katılımcılar markaya olan bağlılıklarını pekiştirdi.

Gün sonunda bütün el izleri panoda toplanmıştı. Kendi el izlerini bulmak isteyenler altlarına imzalarını da attılar. El izlerinin yanında boya kalemleriyle çeşitli figürler de çizen katılımcılar aynı zamanda birer ressam da oldular.

Çeşitli fotoğraflar ve videolar çeken katılımcılar doyasıya eğlendi. Hiç unutamayacakları anılarla birlikte salondan ayrılan kişiler oldukça mutlu görünüyordu.

Yer: Conrad Hotel İstanbul
Tarih: 20/10/2015

Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu Microsoft Elbirliği Tablosu