Michelin ekibi ile birlikte Conrad Hotel İstanbul’da düzenlediğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi 120 kişinin aktiviteye katılımı ile gerçekleşti. Michelin ekibinin yüksek enerjili katılımı ile gerçekleşen Ritm Motivasyon Atölyesi ekip olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Michelin ekibi sahnedeki M3 Works moderatörleri ile Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleştirdi. Etkinlik sırasında takım ruhu çerçevesinde gayet dikkatli bir etkinlik gerçekleştire Michelin ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi’nden büyük keyif aldılar. Etkinlik sırasında oldukça renkli görüntüler sergileyen Michelin ekibi aynı zamanda takım motivasyonlarını yüksek tutarak keyifli bir etkinlik gerçekleştirdiler. Moderatörlerimiz eşliğinde önce metronom çalışmalarıyla etkinliğe başlayan Michelin ekibi sonrasında hep beraber bir kompozisyon oluşturdular. Ritm Motivasyon Atölyesi’nde takım içi birlik ve bütünlüğün çok önemli olmasına dikkat eden Michelin ekibi etkinlik sırasında keyifli ve dikkatli bir şekilde aktiviteyi tamamladı.

Kendilerine hediye edilen ritm aletleri ile birlikte keyifli bir aktivite geçiren Michelin ekibi takım ruhunun önemini kavrayarak M3 Works moderatörleri ile birlikte başarılı bir etkinlik gerçirdi. Yoğun toplantı arasında gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi’nde Michelin katılımcıları aktiviteden keyif alarak birbirleri arasındaki sinerjiyi arttırmış oldular.

Yer: Conrad Hotel İstanbul
Tarih: 17/12/2014

Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi Michelin Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video