turkmaxM3 Works, Digiturk’ün en popüler kanallarından Türkmax’de yayınlanan ve sunuculuğunu Oktay Kaynarca ve Seray Sever’in üstlendiği “Herşey Dahil” programına konuk oldu. Perküsyon gösterisinin ardından sunucuları da şova dahil eden M3 Works, izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

“Herşey Dahil” Programı Hakkında

Günceli yakalayan konu ve konukların yanı sıra, gündemi de belirleyen bir içerik yer alacak. Türkiye’nin sevdiği ünlüler, dünya starları, Türkiye’den ve dünyadan enteresan gösteriler, sanat etkinlikleri, popüler filmlerin kadroları, ilginç bir sözü, ilginç bir gösterisi, ilginç bir yeteneği olan herkes, başkalarından farklı yaşayan insanlar, ilginç konularda araştırma yapmış bilim adamları, yazarlar, mucitler, kâşifler, sokak eylemcileri, politikacılar televizyon seyircisiyle TürkMax’ta buluşacak. Her bölümünde bir müzik ziyafetine de sahne olacak “Her Şey Dahil”de, en yeni, en popüler, en unutulmaz şarkılar ve şarkıcılar da yer alacak.

Tüm bunların yanı sıra, herkesin severek izleyeceği eğlenceli kamera şakaları; genç oyuncular Ceyhun Fersoy ve Önder Açıkbaş’ın da aralarında bulunduğu bir kadronun herkesi gülmekten kırıp geçireceği komedi bölümleriyle “Her Şey Dahil”, ekranı bir eğlence merkezine dönüştürecek.