Yer: Club Adampol Alinda Otel / Polonezköy
Tarih: 08/7/2013

M3 Works olarak Lions Club ekibiyle gerçekleştirdiğimiz Sanatsal Define Avı Etkinliğimizde heyecan hat safhadaydı. Sürprizlerle dolu geçen atölye süresince, takım çalışması ve motivasyonla, gruplara ayrılan katılımcılar mücadeleyi galip olarak sonuçlandırmak için çaba gösterdiler.

Görevlerinin ne olduğu hakkında herhangi bir fikre sahip olmayan katılımcılar sunulan konu başlıklarından birini uzlaşarak seçtiler. Akabinde seçilen konu başlığına ilişkin görevlerini öğrenip kısıtlı zaman çerçevesinde kıt imkânlarla görevlerini tamamlamaya çalıştılar. Heyecan dolu geçen anlar böylelikle renkli görüntülere sahne oldu.  Güçlü bir takım çalışmasına ihtiyaç duyan ekipler kah konu başlığına göre ellerindeki materyallerle heykel yapmaya çalışırken kah seçilen farklı bir konu doğrultusunda müzikal hazırladılar; bir başka konu doğrultusunda resim çizerken diğer bir konuya ilişkin konuşmadan sadece beden dili ile anlatım sergilediler.

M3 Works ile birlikte gerçekleştirdikleri atölye ile katılımcılar birarada eğlenirken takım çalışmasının önemini, birlikten doğan kuvveti görerek, bir kez daha kavramış oldular. Takım çalışması içerisinde de motivasyonun temel direklerden biri olduğunu gören ekip atölyenin sonunda görevlerini en kısa sürede ve en başarılı şekilde tamamlayan ekibin mükâfatlandırılmasıyla oldukça eğlenceli ve keyifli geçen günü hafızalarına kaydettiler.